Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

2In1 Night Light

Photo
Video
Ndriçues nate praktik dhe elegant në pamje. I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo kur udhëtoni, pasi është shumë praktik dhe punon me bateri.
2In1 Night Light
Nga 29,80 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Ndriçues nate praktik dhe elegant në pamje. I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo kur udhëtoni, pasi është shumë praktik dhe punon me bateri.
Më shumë
Detajet e Produktit
Praktike, e sigurtë dhe dritë qetësuese Drita e ndriçuesit Dormeo është e lehtë dhe e ngrohtë për syrin, kështu është e përshtatshme edhe për dhomat e fëmijëve edhe të rriturve. Është praktike dhe e sigurtë në përdorim, dhe ka një buton ON/OFF i cili ndriçon në errësirë edhe nëse ndriçuesi është i fikur. Ndriçuesi është pa kabëll dhe punon me bateri, kështu mund ta merrni me vete kudo.
Specifikat Teknike
Fuqia 3 x AAA batteries (not included)
Karakteristika të tjera Dimensions: 90x110x150 mm
Material ABS, akril, PC, të tjera
Pesha 195 g

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti