Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Memosan Anatomik Junior Memosan

Photo
Video
Jastëku Memosan Junior i punuar ar me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes së fëmijës, për rehati maksimale ndërsa fëmija juaj flenë gjumë.
Memosan Anatomik Junior Memosan
Nga 34,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Jastëku Memosan Junior i punuar ar me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes së fëmijës, për rehati maksimale ndërsa fëmija juaj flenë gjumë.
Më shumë
Detajet e Produktit


100% Material Memory i përshtatshëm për mbështetje optimale

Jastëku Memosan Anatomic është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

Jastëku anatomik është më i përshtatshëm për njerëzit që normalisht flenë në shpinë ose anë, për të mbështetur në kokë dhe qafë, shpatullat dhe presionin e ulët.

Jastëk është e mbuluar me mbulesë të cilësisë së lartë që është i heqshëm dhe mund të lahet në lavatriçe në 60° C!


Ajrosje perfekte 3D me fibra Air Mesh nga materiale natyrale

Jastëku Dormeo Memosan Anatomik i cilësisë së lartë 3D prej pambuku lejon qarkullimin e ajrit dhe për këtë arsye jastëku është gjithmonë i freskët dhe i thatë. Mbulesa e ventiluar dhe praktike mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe në 60 °C.
Anatomike për të marrë formën perfekte gjatë gjumit.

Jastëku Anatomik Dormeo Memosan është i shëndetshëm, komfort dhe largon dhimbjet gjatë gjumit.

Jastëku më popullor midis të gjithëve, ai ju jep një gjumë të ëmbël dhe parandalon dhimbjet e qafës kur flini në pozicione të çuditshme, kur keni dyshek jo të mirë ose flini për shumë kohë të gjatë.

Një jastëk i cili nuk zhvendoset gjatë gjumit.

Ky është një material i cili përshtatet peshës së kokës, dhe kthehet në formën e saj origjinale.

I disponueshëm në këto dimenzione:

25 x 40 cm (junior)

Specifikat Teknike
Baza Wellsleep®, AirX System, Ecocell®
Dimenionet 30x50x11.5/9.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti