Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pillow Classic V2 Memosan

Photo
Video

A jeni duke kërkuar për një jastëk që do të ketë një formë klasike me veçori anatomike? Jastëku Dormeo Memory është i duhuri për ju. Jastëku Dormeo Memosan klasik do të ju falë gjumë të thellë dhe relaksues. Përshtatet në formë perfekte me kontuart e kokës tuaj dhe mbështet qafën tuaj për gjumë të mirë. 

Pillow Classic V2 Memosan
Telefono në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

A jeni duke kërkuar për një jastëk që do të ketë një formë klasike me veçori anatomike? Jastëku Dormeo Memory është i duhuri për ju. Jastëku Dormeo Memosan klasik do të ju falë gjumë të thellë dhe relaksues. Përshtatet në formë perfekte me kontuart e kokës tuaj dhe mbështet qafën tuaj për gjumë të mirë. 

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëku që i përshtatet të gjithëve

A jeni duke kërkuar për një jastëk që do të ketë një formë klasike me veçori anatomike? Jastëku Dormeo Memory është i duhuri për ju.

I mbushur me material memory është i ndjeshëm ndaj ngrohjes, e cila gjithmonë kthehet në pozicionin e saj origjinal, ajo përshtatet me preferencat tuaja. Ju mund të rrotulloni, përdridhni, shtypni, dhe ai do të kthehet në pozicionin e tij të mëparshëm.

Jastëku është projektuar për ata që preferojnë të fjenë me gjoks poshtë, dhe të gjithë ata që e duan jastëkun që mund të rregullohen për rehati optimale.

Njerëzit alergjik më në fund mund të gjejnë paqen e mendjes

Materiali Memory shumë elastik, jastëk gjatë gjumit do të prishen, por do të ofrojnë mbështetje gjatë gjithë natës dhe do të flini rehat.

Ajo është ideale për njerëzit me alergji, për shkak të mënyrës se si është bërë, ajo krijon një ambient të pafavorshëm për alergenët e ndryshëm.Mbuluar nga 100% pambuk për ventilim të mirë dhe ajrosje.

Jastëkët tapiceri Memory bërë nga 100% pambuk me tnog inovative pëlhurë 3D Airmesh në anën e cila lejon jastëk të 'frymë'.

Kur jastëku juaj ajroset mirë, ju merrni frymë më mirë!

A e dinit që?

Jastëku Dormeo Memory ju lehtëson dhimbjen e shpinës. Shtrihen në anën tuaj dhe vendosni një jastëk mes gjunjëve.

Kur e përdorni atë si një jastëk ju ndihmon për të çlodhur muskujt e tendosur, dhe ky pozicion do të jetë i rehatshëm dhe i mirë për gjunjët tuaj.

Specifikat Teknike
Baza sfungjer PU viskoelastik
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Cover fabric: 100% cotton; Cover filling: 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 200 gsm; Cover sides fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polypropylene
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star