Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Seti i ri Warm Hug

Photo
Video
-50%

Seti i ri DORMEO WARM HUG (batanije dhe jastëk) është super i butë dhe i këndshëm, është ideal për kohët e ftohta dhe mbi të gjitha e mbështjellë si dhuratë me fjongo bezhë që ka një mesazh të veçantë të shtypur mbi të: Shtëpia është aty ku zemra është. Është në dispozicion në 6 ngjyra dhe në dy madhësi. Mund të lahet në makinëlarëse dhe ka xhepa për ngrohje në anën me gëzof.

Seti i ri Warm Hug

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i ri DORMEO WARM HUG (batanije dhe jastëk) është super i butë dhe i këndshëm, është ideal për kohët e ftohta dhe mbi të gjitha e mbështjellë si dhuratë me fjongo bezhë që ka një mesazh të veçantë të shtypur mbi të: Shtëpia është aty ku zemra është. Është në dispozicion në 6 ngjyra dhe në dy madhësi. Mund të lahet në makinëlarëse dhe ka xhepa për ngrohje në anën me gëzof.

Më shumë
Detajet e Produktit

Seti Warm Hug, për një Krishtlindje magjike

Kaq e ngrohtë, kaq e butë, kaq komode. Ndjenja e pabesueshme e butësisë do të bëjë Krishtlindjet tuaja magjike. Ju dhe familja juaj do të duan të qëndrojnë gjatë gjithë ditës të mbështjellë më të vetëm për ta shijuar, relaksuar dhe përqafuar.

Këtë vit në dispozicion edhe seti Warm Hug për fëmijë .

A po kërkoni një dhuratë magjike për fundvit?

A jeni duke menduar çdo vit se çfarë të blini për të dashurit tuaj? Pse nuk u jepni atyre përqafimin më të ngrohtë që kanë përjetuar ndonjëherë & Warm Hug-in e ngrohtë nga Dormeo! Është dhuratë e përkryer, pasi do t'u japë ndjenjat e ngrohta dhe komode të dashurve tuaj gjatë gjithë vitit.

Ne veqse i kemi përfunduar secilin set si një dhuratë për t'ju kursyer kohë. Fjongo e veçantë gjithashtu ka një mesazh sentimental për secilën prej tyre: Shtëpia është aty ku zemra është.

Warm Hug Set Xmas

Mjaft e madhe që e gjithë familja ta gëzojë

Warm Hug vjen edhe në madhësinë më të madhe për familje 200x200 cm. Shijoni mbrëmjet së bashku dhe përqafohuni të gjithë së bashku.

Xhep shtesë për këmbët tuaja të ftohta

Nuk ka asgjë më të bezdisshme gjatë dimrit, se të kesh këmbë të ftohta gjatë gjithë kohës. Ne kemi zgjidhjen perfekte për ju. Kjo batanije ka një xhep të veçantë, praktik ku ju do të vendosni këmbët tuaja që do të ngrohtë ata gishta të ngrirë. I bukur në pamje dhe i rehatshëm.

Warm Hug Set Xmas

Cili është ngjyra juaj e preferuar?

Warm Hug vjen në 6 ngjyra të ndryshme tërheqëse dhe sigurisht që do të gjeni atë që ju përshtatet më së shumti.

E kuqja klasike festave që i jep Krishtlindjeve një frymë të veçantë. Nëse jeni më shumë për stil të pastër dhe elegant, atëherë kafe e lehtë është zgjedhja perfekte. Çka rreth blusë së këndshme? Dhe mos i humbni ngjyrat e reja moderne në Warm Hug-un e ri: e gjelbër smeraldi, hiri dhe pink e embël.

Warm Hug Set Xmas

Tashmë 1.5 milionë përdorues të lumtur të Warm Hug

Në 5 vjet, Warm Hug u bë pjesë e pandashme e shumë familjeve në të gjithë Evropën. Ajo u bë pjesë e momenteve të tyre të paharrueshme dhe Krishtlindjeve magjike.

Shtëpia juaj do të marrë një frymë të re të stilit dhe ngrohtësisë. Përveç vlerave praktike të këtij seti, ky set është gjithashtu një shtesë e mrekullueshme për dizajnin tuaj të brendshëm dhe ju jep opsione të lehtë të përshtatjes.

Secili set ka dy ngjyra të ndryshme: ngjyra bazë në krye dhe ngjyra e bardhë / gri në anën e poshtme. Ju mund të ndryshoni ngjyrën dhe ashtu do të ndryshoj edhe atmosfera e tërë e dhomës tuaj të jetesës dhe dhomës së gjumit në një sekondë.

Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas

Keni nevojë për një jastëk shtesë?

Nuk ka problem. Për komoditet dhe mbështetje shtesë ne gjithashtu kemi në dispozicion jastekë me 6 ngjyra që përputhen me përcaktimet e Warm Hug. Çdo anëtar i familjes tani mund të ketë një jastëk komod.

Pëlhurë e butë e mbuluar dhe ndjesia e pelushit me fibra të avancuara të Wellsleep japin një butësi të jashtëzakonshme për çdo jastëk. Provojeni atë. Shikoni më shumë.

Warm Hug Set Xmas

Shikoni produktet e tjera nga koleksioni Warm Hug 2018

Specifikat Teknike
Dimenionet Set 130x190 (batanije 130x190 + jastëk 40x40); Set 200x200 (batanije 200x200 + jastëk 40x40)
Filling 100% poliester
Karakteristika të tjera Materiali i sipërm: 100% poliester; Material i poshtëm: 100% poliester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star