Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Wintertime

Photo
Video
-50%

Dormeo Seti I këllëfëve për stinët e fresketa është I punuar 100% nga Sateni pambuk, dizajn modern që do të bëjë që dhoma juaj e gjumit të duket moderne dhe e komode.

Set Çarçafësh Wintertime

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 29,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo Seti I këllëfëve për stinët e fresketa është I punuar 100% nga Sateni pambuk, dizajn modern që do të bëjë që dhoma juaj e gjumit të duket moderne dhe e komode.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përjeto kënaqësi gjatë gjumit

Dormeo Seti i këlëfëve për stinët e freskëta është i dizajnuar që ju të ndjeheni comfort në trup dhe mendje. Punuar 100% nga Pambuk-Saten që të ju falë butësinë gjatë prekjes me trupin tuaj. Material i ngrohtë dhe i lehtë për tu mirëmbajtur.  

Bëje shtratin tuaj të duket mitik

Ky do të jetë seti këllëfë më favorit i juaji pa marrë parasyshe se sa sete të ndryshme keni ne dollapin tuaj. Ju keni mundësi të përzgjedhi në mes 3 ngjyrave të ndryshme. Paterna me vija gjeometrike do të bëjë qe ju lehtësisht të kombinoni setin me çfarë do ngjyre të dhomës tuaj të gjumit. Zgjedhni ne mest të ngjyrës së kaltër, vjollce dhe ngjyrë hiri që të shëndrroni dhomën tuaj të gjumit ne vendin më modern në gjithë shtëpinë tuaj.    
Specifikat Teknike
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër, purple
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star