• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dyqanet tona në Kosovë

1. Topshop - Pallati i Rinisë dhe Sporteve

Më shumë

Adresa

Rr. Garibaldi, Soliteri 6/1
Prishtinë

Tel: 049 939 007

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

2. TopShop - Qafa

Më shumë

Adresa

Rr. UCK, nr. 74
Prishtinë

Tel: 049 939 009

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

3. TopShop - Ulpianë

Më shumë

Adresa

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Prishtinë
Prishtinë

Tel: 049 939 010

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

4. Topshop - Albi Mall

Më shumë

Adresa

Veternik, Albi Mall kati i I-rë Prishtinë
Prishtinë

Tel: 049 939 006

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E diel

  10:00 – 22:00

5. Dormeo Home - Prishtinë

Më shumë

Adresa

Luan Haradinaj
Prishtinë

Tel: 049 939 557

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

6. Topshop - Mitrovicë

Më shumë

Adresa

Qendra tregtare ETC
Mitrovicë

Tel: 049 939 011

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E diel

  09:00 – 21:00

7. Topshop - Pejë

Më shumë

Adresa

Afër Urës së Gurit, rr. TMK, nr. 78
Pejë

Tel: 049 939 005

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

8. Dormeo Home - Prizren

Më shumë

Adresa

Adem Jashari, te Hotel Theranda
Prizren

Tel: 049 939 558

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

9. TopShop - Prizren

Më shumë

Adresa

Rr. Jeronim De Rada
Prizren

Tel: 049 939 004

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

10. Top Shop - Ferizaj

Më shumë

Adresa

Viva Fresh Store
Ferizaj

Tel: 049 939 034

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E diel

  09:90 – 21:00

11. TopShop - Gjilan

Më shumë

Adresa

Shtëpia e mallërave, rruga UÇK
Gjilan

Tel: 049 939 003

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

12. TopShop - Gjakovë

Më shumë

Adresa

Rr:Nëna Terezë Perball Parkut të qytetit
Gjakovë

Tel: 049 939 008

Email: info@topshop-ks.com

Orari i punës

  E hënë - E shtunë

  08:30 – 20:00

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77