Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dyshek Aloe Vera

Photo
Video

Dyshek i fortë ortopedik për mbështetje të përsosur. Përmbajtje Aloe Vera për gjumë të qetë dhe rigjenerues e cila do përkëdhelë lëkurën tuaj. Garanci 10 vjet.

Dyshek Aloe Vera
Nga 199,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dyshek i fortë ortopedik për mbështetje të përsosur. Përmbajtje Aloe Vera për gjumë të qetë dhe rigjenerues e cila do përkëdhelë lëkurën tuaj. Garanci 10 vjet.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dyshek i fortë, i trajtuar me Aloe Vera

Dyshek i fortë me trajtim Aloe Vera është zgjidhja perfekte për ata që vuajnë nga dhimbja e shpinës dhe kanë lekurë sensitive.

 • Mbulesë e trajtuar me përbërje Aloe Vera me efekt qetësues, zbutës dhe rigjenerues për lekurën
 • Trajtim CleanEffect® për mbrojtje Antibakteriale, ideale për ata që vuajnë nga astma apo alergjitë
 • Mbështetje optimale dhe pozicionim i shtyllës kurrizore gjatë gjumit
 • Ventilim dhe ajrosje e duhur për komfort në gjumë

Mbështetje dhe rehati e përsosur në një dyshek

Dysheku Dormeo Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Dormeo. Njihet për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme. Dysheku ergonomik Aloe Vera është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.

Dormeo Aloe Vera  përbëhet prej sfungjerit Ecocell® i cili është balsam për dhimbjet e shpinës, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Aloe Vera – për pamje të freskët dhe të pushueshme:

Mbulesa e dyshekut e trajtuar me ekstrakt Aloe Vera përkëdhel lekurën tuaj dhe ka efekte përfituese për shëndetin tuaj.

 • Ndihmon sistemin imunitar
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
 • Ju qetëson dhe ju mundëson gjumë paqësor.

Për gjumin më të qetë e më të mirë.

Dormeo Aloe Vera në prerje të tërthortë:

Ky dyshek ergonomik prodhohet prej materialeve më të zgjedhura të cilat në tërësi ofrojnë për ju sipërfaqe të shëndetshme dhe të rehatshme për gjumë të mirë. Mbulesa e butë e dyshekut e trajtuar me ekstraktin natyral Aloe Vera

 1. Trajtimi CleanEffect® mbron dyshekun nga insektet dhe bakteriet
 2. Mbrëndësi e përbërë prej 14 cm sfungjeri Ecocell® për mbështetje ergonomike perfekte të trupit tuaj
 3. Shtresë në qepje të dyshekut me fibra silikoni hipoalergjinike
 4. 4 dorëza që ndihmojnë në transport dhe mbajtje të dyshekut

Mbështetje dhe ajrosje optimale me sfungjer Ecocell

Ecocell® është gjenerata më e re e sfungjerave me kualitet të lartë, e dizajnuar posaçërisht për një gjumë të rehatshëm. Ky lloj sfungjeri elastik ka strukturë qelizore tre dimensionale, që lejon qarkullim efikas të ajrit dhe ofron përshtatshmëri të lartë. Sfungjeri Ecocell® ka aftësi të ruaj formën e tij në mënyrë konstante pavarësisht forcës që aplikohet në të. Natyra elastike e Ecocell® e lejon këtë lloj sfungjeri të përshtatet me konturat e trupit tuaj

Trajtimi me CleanEffect® për mbrojtje maksimale

Trajtimi me CleanEffect® siguron qe dysheku juaj të jetë i pastër dhe i sigurt prej alergjive. Ky trajtim ofron mbrojtje antibakteriale që ndihmon të gjithë ata që vuajnë nga astma apo alergjitë. Sipërfaqja higjenike është parakusht esencial për gjumë të rehatshëm e të shëndetshëm.

ALOE VERA NATYRALE

Materialet e trajtuara me dhuratën e çmueshme të natyrës Aloe Vera janë të pranishme në mbështjelljet e dyshekëve dhe jastëkëve tanë, për te rritur butësinë të cilën kjo bimë e lashtë di të japë.

Trajtimi me Aloe Vera ka aftësi rigjeneruese, duke i dhënë njëkohësisht hijeshi dhe butësi materialeve, për një ambient të fjetjes sa më natyral dhe të këndshëm.

4 Dorëza

Dorëzat ju mundësojnë të manovroni dhe të transportoni më lehtë dyshekun tuaj. Mirëmbajtja dhe ruajtja e dyshekut tuaj do të lehtësohet prej 4 dorëzave të pranishme në dy anët e dyshekut.

Plotësisht i riciklueshëm dhe nuk e ndot ambientin

Nëse jeni duke kërkuar një dyshek që nuk e ndot ambientin, atëherë ne jemi të lumtur t'ju tregojmë që sfungjeri Ecocell® është i riciklueshëm dhe dysheku Dormeo Aloe Vera prodhohet prej materialeve të cilat kanë shumë pak impakt në ndotjen e mjedisit.

I përshtatshëm për:

 • Cilindo që ka nevojë për dyshek ergonomik dhe të fortë
 • Cilindo që ka dhimbje të shpinës
 • Për ata që duan të përfitojnë nga dobitë e bimës natyrale Aloe Vera
 • Për ata që vuajnë nga alergjia apo astma
 • Cilindo që kërkon një dyshek që mund transportohet dhe mirëmbahet lehtë

Materialet përbërëse:

Mbulesa:

 • Mbulesa e sipërme: 85% poliestër; 15% viskozë, e trajtuar me Aloe Vera
 • Materiali anësor dhe i poshtëm: 100% poliestër
 • Mbushja: 100% poliestër

Brendësia: Sfungjer PU ( sfungjer Ecocell® )

Lartësia e brendësisë:14 cm

Lartësia totale e dyshekut:16 cm

Dysheku ka 10 vite garancion.

Instruksionet e hapjes:

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®
Fortësia Shumë i fortë
Garancioni 10 vite
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Mattress product material Ecocell®, Natural materials
Mbështjellësi aloe vera treatment
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti

Isni Kryeziu

www.topshop-ks.com

24/12/2016

Dysheku Dormeo Memori silver
I shkelqyshem

1 Produkte