Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dyshek Fresh Prima

 • Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!
 • Në blerjen e dyshekut Dormeo ju merrni DHURATË FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Dyshek Dormeo Prima me cilësi të lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Dyshek Fresh Prima
Nga 309,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë
 • Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!
 • Në blerjen e dyshekut Dormeo ju merrni DHURATË FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Dyshek Dormeo Prima me cilësi të lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Më shumë
Detajet e Produktit
DHURATË

Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!

Në blerjen e dyshekut Dormeo ju merrni DHURATË FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Jorgani Dyshtresor Dormeo Platinum është një jorgan i lehtë dhe i ajrosshëm, që do ta bëjë gjumin tuaj të rehatshëm dhe do të rregullojë temperaturën e trupit tuaj për të garantuar një gjumë të mirë gjatë gjithë vitit.

Jastaku Klasik Dormeo Platinum përmban mbushje Wellsleep që të falë ndjensin e mbushjes me pupla, për të krijuar një ndjesi më të përshtatshme gjatë gjumit.

 • Dhurata në blerjen e dyshekut për një person eshte 1x Jorgan Dyshtresor 140x200cm dhe 1x Jastëk Platinum
 • Dhurata në blerjen e dyshekut për dy persona është 1x Jorgan Dyshtreso 200x200cm dhe 2x Jastëk Palatinum

Dyshek mbështetës, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Niveli i qëndrueshmërisë: dysheku nuk është i fortë si diamanti dhe as i butë si pambuku, por do të jetë mbështetës perfekt për trupin tuaj!. 
 • Freski: sistemi unik i ajrosjes ju ofron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.
 • Lartësia totale: 18 cm - 16 cm lartësia e bërthamës dhe 2 cm lartësia e mbulesës me material Memory, e qëndisur me fibra argjendi për të mbajtur larg aromat e pakëndshme nga dysheku juaj.
 • 3 zona për mbështetje optimale për zona të ndryshme të trupit.
 • Mbulesë me Zinxhir e cila lahet për një ambient të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere, pluhura dhe aroma.
 • Dyshek Antibakterial dhe Hipoalergjik, i përshtatshëm për personat që kanë shqetësime nga alergjitë apo astma.
 • Pagesë me këste.

Dysheku me përshtatshmërinë & ajrosjen perfekte:

Kombinimi i materialeve më cilësore, patentë Dormeo, për përshtatshmërinë perfekte me trupin tuaj dhe vetajrosjen maksimale, për një gjumë të pastër dhe pa baktere.

Dy shtresat e Ecocell®  I sigurojnë mbështetjen e duhur & përshtatshmërinë e materialit me format e trupit tonë. Ndërsa sustat inovative octaspring, të vendosura në zemrën e dyshekut, lëvizin me trupin tuaj. Bashkëveprimi I dy materialeve speciale Ecocell & sustave Octaspring I sigurojnë dyshekut ajrosjen maksimale duke na ofruar kështu një gjumë të pastër dhe pa praninë e mikrobeve apo alergjenëve. Falë formës unikë të sustave Octaspring nuk do të ndjeni asnjë lëvizje të partnerit tuaj gjatë natës, duke bërë kështu një gjumë të qetë dhe pa zgjime të shpeshta. Dysheku është i përshtatshëm për persona me peshë deri në 140kg.

Dyshek hipoalergjik me mbulesë me zinxhir:

Mbulesa e dyshekut e përbërë nga materiali Memory I cili përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj. Zinxhiri me mbulesë e bën atë superior në higjenë pasi mund të pastrohet shumë thjeshtë dhe sa herë të dëshironi. Qepja e fibrave të argjendit në mbulesë, të pasurara  dhe me trajtimin CleanEffect® e bëjnë këtë dyshek rezistent ndaj pluhurave, anti – mikrobeve dhe mban larg aromat e pakëndshme.

 

Informata shtese

Dormeo Fresh prima rekomandohet për të gjithë ata që:

 • Për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku mbështetës
 • Ata që janë në kërkim të një dysheku ergonomik që do të sigurojë mbështetje optimale në të gjithë pozicionet e gjumit.
 • Të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku antibakterial, dysheku rezistent ndaj pluhurave, asmatikët dhe njerëzve të prirur ndaj alergjive.
 • Për shkak të përfitimeve shëndetësore që lidhen me fibrat e punuara me argjend dhe mbështetjen e mirë, dysheku është veçanërisht i përshtatshëm për fëmijë të vegjël.
 • Dysheku është i përshtatshëm për çifte që peshojnë 140kg për person.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®
Fortësia Mesatarisht i fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®, Memory foam, Octaspring/ Foam springs
Mbështjellësi Fabric: 96% polyester, 3% cotton, 1% cotton (silver coated fibers); Non-woven fabric: 100% polypropylene
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti