Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dyshek Fresh Prima

Photo
Video

Dyshek Dormeo Prima me cilësi të lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Dyshek Fresh Prima
Nga 269,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dyshek Dormeo Prima me cilësi të lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Më shumë
Detajet e Produktit

Dyshek mbështetës, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Niveli i qëndrueshmërisë: dysheku nuk është i fortë si diamanti dhe as i butë si pambuku, por do të jetë mbështetës perfekt për trupin tuaj!. 
 • Freski: sistemi unik i ajrosjes ju ofron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.
 • Lartësia totale: 18 cm - 16 cm lartësia e bërthamës dhe 2 cm lartësia e mbulesës me material Memory, e qëndisur me fibra argjendi për të mbajtur larg aromat e pakëndshme nga dysheku juaj.
 • 3 zona për mbështetje optimale për zona të ndryshme të trupit.
 • Mbulesë me Zinxhir e cila lahet për një ambient të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere, pluhura dhe aroma.
 • Dyshek Antibakterial dhe Hipoalergjik, i përshtatshëm për personat që kanë shqetësime nga alergjitë apo astma.
 • Pagesë me këste.

Dysheku me përshtatshmërinë & ajrosjen perfekte:

Kombinimi i materialeve më cilësore, patentë Dormeo, për përshtatshmërinë perfekte me trupin tuaj dhe vetajrosjen maksimale, për një gjumë të pastër dhe pa baktere.

Dy shtresat e Ecocell®  I sigurojnë mbështetjen e duhur & përshtatshmërinë e materialit me format e trupit tonë. Ndërsa sustat inovative octaspring, të vendosura në zemrën e dyshekut, lëvizin me trupin tuaj. Bashkëveprimi I dy materialeve speciale Ecocell & sustave Octaspring I sigurojnë dyshekut ajrosjen maksimale duke na ofruar kështu një gjumë të pastër dhe pa praninë e mikrobeve apo alergjenëve. Falë formës unikë të sustave Octaspring nuk do të ndjeni asnjë lëvizje të partnerit tuaj gjatë natës, duke bërë kështu një gjumë të qetë dhe pa zgjime të shpeshta. Dysheku është i përshtatshëm për persona me peshë deri në 140kg.

Dyshek hipoalergjik me mbulesë me zinxhir:

Mbulesa e dyshekut e përbërë nga materiali Memory I cili përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj. Zinxhiri me mbulesë e bën atë superior në higjenë pasi mund të pastrohet shumë thjeshtë dhe sa herë të dëshironi. Qepja e fibrave të argjendit në mbulesë, të pasurara  dhe me trajtimin CleanEffect® e bëjnë këtë dyshek rezistent ndaj pluhurave, anti – mikrobeve dhe mban larg aromat e pakëndshme.

 

Informata shtese

Dormeo Fresh prima rekomandohet për të gjithë ata që:

 • Për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku mbështetës
 • Ata që janë në kërkim të një dysheku ergonomik që do të sigurojë mbështetje optimale në të gjithë pozicionet e gjumit.
 • Të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku antibakterial, dysheku rezistent ndaj pluhurave, asmatikët dhe njerëzve të prirur ndaj alergjive.
 • Për shkak të përfitimeve shëndetësore që lidhen me fibrat e punuara me argjend dhe mbështetjen e mirë, dysheku është veçanërisht i përshtatshëm për fëmijë të vegjël.
 • Dysheku është i përshtatshëm për çifte që peshojnë 140kg për person.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®
Fortësia Mesatarisht i fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®, Memory foam, Octaspring/ Foam springs
Mbështjellësi Fabric: 96% polyester, 3% cotton, 1% cotton (silver coated fibers); Non-woven fabric: 100% polypropylene
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,9

20 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti

03old

www.dormeo.cz

04/12/2017

Super
Pershendetje, te gjtiheve, kena ble dyshekun Fresh Prima edhe ju rekomandojme te gjitheve. Dhurata ishte dergu automatikisht me cmimin e blerjes online.

Hana

www.dormeo.cz

17/11/2017

Dysheku Fresh Prima
Une e kam dyshekun Fresh prima edhe jena shume te kenaqur.

Zuzana

www.dormeo.sk

06/11/2017

A pershtaten dimensionet?
Tung, deshta me ju pyet nese dysheku me dimensione 180x200 i pershtatet dimensioneve 174x197. Ne ikemi flexat nje-pjesesh a eshte e mudur qe ti hapim ne menyre qe te kemi ventilim te duhur? Falemnderit, Zuzana

Gintarė

www.dormeo.lt

24/08/2017

Shume I mire
Sapo I morem dysheket e shumepritur. Spo mund te ngopemi me ta. Ju kan pershtat femijeve perfekt.

Anita és Róbert

www.dormeo.hu

18/08/2017

Thjesht, perfekt
e kom provu te nje shok edhe meniher e kom ble nje per veti. Shum e mir

Orsi

www.dormeo.hu

17/06/2017

Testimonial
dormeo kisha pas deshir me ju falemnderu per dyshekun shum tmire.shum knaqsi me flejt ne ket dyshek. Dhimbjet e shpines mu kan hek faleminderit per gjithcka

Doma

www.dormeo.sk

28/05/2017

E rekomandoj dyshekun
Une e rekomandoj dyshekun per te gjithe konsumatoret, ja kam ble edhe vajzes time

Pablo KNM

www.dormeo.sk

28/05/2017

OK
Eshte shume I mire

Kikuš

www.dormeo.sk

28/05/2017

Shume I mire
Eshte I shkelqyeshem, e rekomandoj shume dyshekun

Betka

www.dormeo.sk

28/05/2017

Ju ka pershtat shume shpines time
Ne e kemi pare dhe e kemi provuar dyshekun ne dyqan, pastaj e kemi porosit. Na eshte pershtat shume. Shpresojm qe do te vazhdoj te qendroj njejte.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2