Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Dyshek Për Fëmijë Baby

-20%

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambient të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Koha e mbetur
Dyshek Për Fëmijë Baby

Çmimi i regullt: 109,90 €


Çmimi Special: 87,92 €

Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambient të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Më shumë
Detajet e Produktit

 

Qytetarët e Kosovës kanë zgjedhur Dormeo  si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Dysheket ,duke bere Dormeo të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Dyshekëve për 2017/2018. Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Dormeo ka cilësinë më të  lartë të dyshekëve në tregun e Kosovës.

Sigurojini fëmijës tuaj një ambient të shëndetshëm dhe të rehatshëm gjumi gjatë gjithë natës.

Dysheku për fëmijë Baby-Pedic është një dyshek inovativ dhe praktik i cili përshtatet me rritjen dhe zhvillimin e fëmijës tuaj. Gjatë disa muajve të parë të zhvillimit, fëmija ka nevojë për një dyshek të fortë. Ndërsa më vonë për një të butë. Kjo është arsyeja pse Dormeo ka dizajnuar një dyshek i cili do të përmbushë nevojat e fëmijës suaj nga lindja deri te hapat e parë!

Dysheku ka një anë të fortë dhe një anë të butë për të garantuar gjum optimal për fëmiun tuaj

Fëmijët kanë nevojë për një dyshek me nivele të ndryshme të fortësisë nëpër periudhën e rritjes së tyre intensive. Dormeo Baby-Pedic është dizajnuar për tu përshtatur niveleve të ndryshme të zhvillimit të fëmijës suaj.

Ana e fortë siguron fëmijën me mbështetje të palëkundur

Foshnjat kanë nevojë për të fjetur në sipërfaqe të fortë gjatë muajve të parë pasi ato nuk kanë zhvilluar ende aftësinë për të lëvizur vetë, kur të flenë përpara. Një dyshek i fortë pengon fytyrën e foshnjës nga fundosja në dyshek, në këtë mënyrë i munëson që të marrë frymë pandërprerë dhe lehtëson përpjekjet e tij/saj për të ngritur kokën.

Nëse foshnja fle mbi kurriz, një dyshek i fortë siguron që shpina e tij/saj është në pozicionin e duhur, duke siguruar zhvillim të shëndetshëm trupor.

Ana e butë i ofron të vegjëlit rehati shtesë kur ata dëshirojnë të kthehen në anën tjetër

Kur foshnjat arrijnë stadin e zhvillimit të vonshëm, përdorimi i një dysheku të butë është më i përshtatshëm. Dysheku i tillë i adaptohet me lëvizjet e fëmijës, dhe gjithashtu me zhvillimin e trupin të fëmijës.Sipërfaqja e butë siguron të gjitha pozicionet e fjetjes janë të rehatshme, ndërsa gjumi i fëmijës është i qetë dhe i shëndoshë.

Specifikat Teknike
Baza Ecocell®
Fortësia I fortë
Lartësia 10 cm
Linja Dormeo Grow
Mattress product material Ecocell®
Mbështjellësi waterproof
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo fëmijë
Berthame e kthyeshme Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat