tooltip after the triger
tooltip after the triger
Keni pyetje? 038 244 644 77
Për më shumë info mund të flisni me operatorët tanë në numrin:
038 244 644 77
ose na dërgoni një email në:
info@dormeo-ks.com
Për ndihmë dhe porosi thirrni në:038 244 644 77
kërko

Për ndihmë dhe porosi thirrni në:

038 244 644 77

Dyshekët Dormeo

  Konfiguratori i dyshekeve
  Shiko konfiguratorin

  100% blerje e sigurt

  Ne mbrojmë me kujdes të dhënat tuaja. Ti ke opcionin e pagesës së produkteve të porositura në momentin kur ju pranoni ato apo mund të paguani dhe me këste.

  Gjithçka rreth shëndetit, bukurisë, seksualitetit, ofertave eksluzive dhe zbritjeve!

  Anëtarësohu në e-magazinën javore Dormeo dhe prano përmbajtje interesante rreth gjumit, shëndetit, bukurisë, seksualitetit dhe të gjitha ofertat eksluzive.

  Anëtarësohu
  100% siguri për të dhënat tuaja!

  DHURATË FALAS

  me blerjen e çdo dysheku Dormeo


  • Jorgan Dyshtresor për 4 stinët
  • 2 jastëk Siena*

  Paguaj me këste deri në 6 muaj

  *Dyshek për një person ( 1 jastëk )
  *Dyshek për dy persona ( 2 jastëk )
  Selekto vetitë e dëshiruara dhe ne do të zgjedhim dyshekun që u përshatet më së miri:

  Rifresko selektimin
  Dyshek Dormeo iMemory Silver

  Dyshek Dormeo iMemory Silver

  Dyshek me 2 anë të ndryshme fortësie i cili mund të rretullohet për të përshtaturfortësinë keni nevojë. Prodhuar në Itali. Garancia 15 Vjet.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

  Dyshek Memory Fresh Mattress

  Dyshek Memory Fresh Mattress

  Dyshek mesatarisht i fortë me shtresë 2cm sfungjeri elastik Ecocell® dhe pasuruar mefibra të veshura me argjend antibakterial.Garancia 15 Vjet.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

  Dyshek Air Comfort Plus

  Dyshek Air Comfort Plus

  Zbuloni ndërthurjen më të fundit të sustave elastike me ato individuale. Një dyshek që plotëson plotësisht nevojat tuaja! Lartësia 23 cm, mbulesa mund të lahet.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

   
  Dyshek Aloe Vera

  Dyshek Aloe Vera

  Dyshek i fortë ortopedik për mbështetje të përsosur. Përmbajtje Aloe Vera për gjumë të qetë dhe rigjenerues e cila do përkëdhelë lëkurën tuaj. Garanci 10 vjet.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

  Dyshek Dormeo Air Select Plus

  Dyshek Dormeo Air Select Plus

  Dyshek me teknologjinë Octaspring® me susta sfungjeri, 3 zona komforti, dhe lartësinë prej 23 cm, janë karakteristikat kryesore e kësaj gjenerate të re dyshekësh.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

  Dyshek Dormeo Air Lux Plus

  Dyshek Dormeo Air Lux Plus

  Shijoni rehatinë lluksoze të dyshekut të kombinuar me 2 teknologjitë më të famshme. 5 zona mbështetje dhe teknologjia më e re Octaspring® me susta sfungjeri.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

   
  Dyshek për fëmijë

  Dyshek për fëmijë

  Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojëfëmijës tuaj një ambient të rehatshëmdhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

  Çmimi i rregullt:

  Çmimi juaj:

  Kurseni:

  Installments:

  Çmimi i CLUB 5*:

  Porosit tani >>

  Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

  Dyshek Dormeo

  Dysheku si një pjesë e rëndësishme e gjumit luan rol shumë ne pushimin tuaj gjatë natës dhe gjumin kualitativ. Përderisa një të tretën e jetës ne e kalojmë në gjumë përzgjedhja e dyshekut që ju përmbush nevojat është shumë e rëndësishme.

  Dormeo, brend inovativ në prodhimin e dyshekeve

  Gjatë dekadave Dormeo si një ndër brendet më cilësore në prodimin e dyshekëve gjithëmonë ndjek hapat e zhvillimeve më innovative në prodhimin e dyshekut.
  Gjatë natës ne lëvizim përshtatemi me pozitat që na bëjnë të flejmë mirë, por rëndësi të madhe ka materiali i dyshekut në të cilin bëjmë gjumë.
  Dormeo si brend i vetëm i dyshekëve i cili ofron llojllojshmëri të dyshekëve për të gjitha pozitat e gjumit poashtu për ata që vuajnë nga alergjitë, ata që djersiten shumë gjatë gjumit, për ata që preferojnë dyshek të fortë, dyshek të butë, dyshek anatomik,

  Memory Foam®, shpuzë memoruese e përdorur nga NASA

  Dysheku me materialin Memory Foam i njohur edhe si sfungjer memorues është njëra ndër materialet kryesore të dyshekëve Dormeo. Dyshekët me shpuzë memoruese për herë të partë janë përdorur për mbeshtetje dhe rehati në gjumë për astronautët i zbuluar 'krijuar' për hërë të parë për përdorim ekskluziv nga Astronautet e NASA-s.
  Si vecori e materialit memory është përshtatshmëria e saj dhe ndjenja e butësisë!
  Dysheket me material memory 'sfungjer memorues' është i përshtatshëm për ata që dëshirojnë të bëjnë gjumë në dyshek të butë ose mesatarisht të fortë.Disa nga Dyshekët Dormeo janë te prodhuare me materialet me inovative duke filluar nga material memory I cili adaptohet më pozitën tuaj të gjumit.

  Dormeo me Material Ecocell®, i fortë por edhe i freskët

  Dysheku Dormeo me material Ecocell nëse keni nevojë për një dyshek të fortë por njëkohësish të jetë i fresekët? Dysheku që përmbanë Material Ecocell është ajo që ju duhet juve për një gjumë të mirë dhe freski gjatë natës. Teknologjia unike që lejon që ajri të qarkullon lirshëm, ndërsa ju gjumin e bëni në rehatinë maksimale pasi që materiali Ecocell ju mbeshtet trupit.

  Dormeo Octaspring®, dyshekët më të avancuar në treg

  Dormeo Octaspring është një koncept i ri në prodhimin e dyshekëve një projekt revolucionar në prodhimin e dyshekëve për të ju ofruar një dyshek që mbështet trupin tuaj është veteajrosës për një freski që nuk e keni provuar ndonjëher tjetër gjatë gjumit! Ta themi thjeshtë dyshkët Dormoe janë dyshekët më të avancuar në treg.

  Falë teknologjisë revolucionare Octaspring do të bëni gjumë krejtësisht ndryshe sikur asnjëher më parë, Një kryqëzim në mes të spiraleve të dalura mode dhe materialit memorues është zbulimi revolucionar i sustave Octaspring të cilat lejojne që 6 herë më shumë të qarkullon ajri me shumë krahasuar me materialet tjera.

  Nëse ju nuk e dini se cili Dyshek Dormeo është i duhuri për ju na kontaktoni dhe njëri nga agjentët tanë do të ju njoftoj gjerësisht për çdo paqartësi që keni ju në lidhje me dyshekët Dormeo.