• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dyshek Dormeo Aloe Vera

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dyshek i fortë ortopedik për suport maksimal te shpinës. Përmbane ekstrakete Aloe Vera për një ambient paqësor. Të gjitha produktet Dormeo qe përmbajnë ekstrakt Aloe Vera janë të testuara.

Çmimi prej: 199,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Mbështetje dhe rehati e përsosur në një dyshek

Dysheu Dormeo Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Dormeo. Shkëlqen për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme. Dysheku ergonomik Aloe Vera është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.

Dormeo Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell i cili është balsam për dhimbjet e shpinë, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Aloe Vera ka edhe efekte përfituese për shëndetin tuaj:

 • Ndihmon sistemin imunitar
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
 • Ju shplodh dhe ju mbështjell në një gjumë paqësor.

Përjetoni butësinë dhe luksi në dyshekun Dormeo Aloe Vera.

Për ta shndërruar dyshekun tuaj në një oaz qetësie dhe rehatie, e kemi pasuruar atë me përmbajtje aloe vera e cila zbut, lagështon dhe ripërtërin lëkurën.

Dyshek anatomik dhe ergonomik për një mbështetje të përsosur për shpinën

Dysheku anatomik dhe ergonomik Dormeo Aloe Vera ofron mbështetje aty ku duhet dhe e mban shpinën në pozicionin e saj natyral:

 • Një bërthamë e fortë siguron mbështetje për shpinën, fundin e shpinës, kërbishtin dhe thëmbrat,
 • Ofron mbështetje të përshtatshme për shpinën dhe njëkohësisht është i rehatshëm për të garantuar një gjumë të qetë.

Dyshekë të tillë janë të përsosur për pozicion korrekt të shpinës dhe njëkohësisht janë aq të rehatshëm saqë mundësojnë gjumë të pandërprerë.

 

Si funksionon

Bërthamë me sfungjer ecocell – për freski dhe ajrosje optimale të dyshekut

Bërthama ecocell me strukturën e saj qelizore garanton një ajrosje të vazhdueshme të dyshekut në të gjitha drejtimet.

Lagështia transferohet vazhdimisht jashtë kështu që dysheku juaj është i thatë dhe i rehatshëm.

Si pasojë, dysheku Aloe Vera është i përsosur për ata që nxehen gjatë gjumit.

Mbrojtje e sigurtë kundër çimkave të pluhurit për një gjumë sa më të rehatshëm

Të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë e njohin rëndësinë e mbrojtjes ndaj çimkave të pluhurit. Për t’ju garantuar një gjumë të sigurtë ne e kemi mbrojtur dyshekun Aloe Vera kundër çimkave të pluhurit në forma të ndryshme:

 • Kemi implementuar CleanEffect® që parandalon grumbullimin e çimkave të pluhurit, bakterieve dhe krijimin e mykut.
 • Kemi përdorur një shtresë silikoni antialergjik që mbron dyshekun nga çimkat e pluhurit.
Rekomandohet për

Rekomandohet për :

 • Adhuruesit e dyshekut të fortë
 • Për ata që kërkojnë një dyshek me mbështetje të mirë të shpinës
 • Për ata që duan të përfitojnë dobitë e aloe vera
 • Për ata që flenë shpesh me shpinë
 • Për ata që vuajnë nga dhimbjet e shpinës dhe fundshpinës
 • Për ata që vuajnë nga dhimja e muskujve
 • Ata që djersiten gjatë fjetjes
 • Për njerëzit me peshë të konsiderueshme
 • Për ata që vuajnë nga alergjitë
Informata teknike

Informacione mbi produktin:

 • Mbulesa e dyshekut përbëhet nga poliestër antialergjike dhe është ndërthurur me aloe vera e cila ka veti antibakteriale
 • Nën mbulesë gjendet një shtresë silikoni antialergjike e cila parandalon grumbullimin e çimkave të pluhurit
 • Pjesa e poshtme e dyshekut vishet nga një shtresë tjetër silikoni antialergjik.
 • Lartësia e dyshekut: 18 cm (16 cm ecocell për një mbështetje të përsosur trupore, mbulesa 2 cm)

Çmimi prej: 199,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77