• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dyshek Dormeo Imemory S Plus

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Një dyshek unik qëi përshtatet nevojave tuaja personale. Me 8 opsione të ndryshme ku ju mund të zgjedhni në mes të zonës së butë dhe zonës së fortë.Dysheku ka garancion 15 vite.Kjo do të thotë që ju brenda 5.470 ditëve të zgjoheni të pushueshëm dhe gati të kaloni një ditë fantastike përplot energji.

Zgjedhja më e mirë dhe më e sigurtë për ciftet dhe gjithashtu për individë të cilët nuk e dinë cili është dysheku adekuat për ta, dhe nuk duan të rrezikojnë në zgjedhje dhe support të dyshekut.

Çmimi prej: 339,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi
 • DYSHEK I PERSONALIZUAR

  Nuk e dini se cili lloj i dyshekut është i duhuri për JU? Me këtë dyshek nuk gaboni asnjëherë në perzgjedhje sepse ka 3 Zona të ndryshme të fortësisë.

 • DYSHEKU KA 15 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 15 vite. Kjo do të thot që ju brenda 5.470 ditëve të zgjoheni të pushueshëm dhe gati të kaloni një ditë fantastike përplot energji.

 • POROSIT ONLINE

  Porosit Online Dyshekun dhe ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë, Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Personalizuar për ju, mbështetur nga teknologjia e fundit.

Pa mëdyshje ju do të zgjedhni dyshekun më të përshtatsheëm edhe nëse nuk e dini se a keni dëshirë të fleni në dyshek të butë apo dyshek të fortë.

 • Fortësi e personalizuar dhe suport: ju mund të zgjedhni në mes të nivele të ndryshme të fortësisë, komfortit dhe suportit.
 • Bërdhamë e rrotullueshme: ju lehtësisht mund të rrotulloni dyshekun në anën e butë dhe të fortë
 • 4 fortësi të ndryshme dhe 2 nivele të suportit: ju lehtësisht mund të rrotulloni dyshekun në anën e butë dhe të fortë
 • Ajrosje maksimale: Sistemi unik i ventilimin sigurion që të ketë qarkullimin konstant të ajrit
 • 3 zona te komfortit për suport optimal në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Dyshek Dormeo Antibakterial dhe Antialergjik i përshtatshëm për perosnat që vuajn nga alergjia dhe astma
 • Mbështjellësi që largohet dhe mund të pastrohet i pasuruar me fibra argjendi për një ambient më të shendetshem dhe të pastërt duke mbajtur larg bakteriet dhe pluhurat.
 • Paketuar në vakum që të ruhet nga dëmtimet e jashtme gjatë dërgesës në shtëpinë tuaj
 • 15 vite garancion.
 • Mund të paguani me keste

Shiko brendësinë e dyshekut Dormeo

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  

20cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Vendos kursorin mbi numër që të ju shfaqen informatat.

 1. Shtresa 3 cm “formen S” Octaspring®

  Forma unike e Octaspring® mundëson përshtatshmërinë 3D për mbështetje dhe rehati optimale, pa ndonjë pikë presioni gjatë gjumit;

 2. Shtresa Ecocell® për mbështetje të butë

  Zgjedhni fortësine që ju personalisht dëshironi. Ana e kaltërt është ana e BUTË dhe ana me ngjyrë portokalli është e FORTË

 3. Mbështjellësi i trajtuar me teknologjinë CleanEffect® për mbrojtje

  Trajtimi CleanEffect® krijon mjedis të pastër dhe të freskët gjatë gjumit dhe kjo në përgjithësi e bën nivelin më të lartë të HIGJIENËS të mjedisit të fjetjes.

 4. Mbështjellesi 2 cm nga shpuza Memoruese

  Mbështjellë në mënyrë perfekte trupin tuaj shtresa memory karakterizohet me mundësin e adaptimit në trupin tuaj.

 5. Shtresë e butë Ecocell®

  Zgjedhni fortësine që ju personalisht dëshironi. Ana e kaltërt është ana e BUTË dhe ana me ngjyrë portokalli është e FORTË

 6. Fibra Ajrosese

  Temperatura dhe Lagështia e pa dëshiruar është një problem i të kaluarës nëse zgjedhni këtë dyshek.

 7. Mbështjellesi ka zingjir për hapje

  Shtresa e sipëerme mund të largohet nga dysheku dhe të pastrohet në temperaturë 60º

4 nivele të fortësise 2 nivele të komfortit në 1 dyshekt të vetëm.

Dysheku mund të përdoret në 8 mënyra të ndryshme - 4 nivele të ndryshme të qëndrueshmërisë, çdo nivel ofron 2 mbështetëse të ndryshme. 

Dysheku iMemeory S Plus eshte i kompozuar me dy materiale te ndryshme njeri material karakterizohet me fortesi dhe materiali tjetër edhe i bute. Thjesht e tëra cfarë ju duhet të beni është që të rrotulloni dyshekun tuaj në anën që pëlqeni dhe ju do të keni një gjumë perfekt.

Personalizo dyshekun tuaj

Qëndrueshmëri personale, Mbështetje personale, Komfort Personal, 100% Personal. I përshtatshëm për çifte, sepse të dy mund të zgjedhin preferencat e tyre, pavaresisht preferancave të partnerit.

Flej më mirë së bashku me partnerit tuaj: Dysheku perfekt për Çifte

Ti dhe partneri juaj ka preferenca ndryshe nga ju per fortesine e dyshekut? Dysheku Imemory Silver Plus eliminon mundesine e kompromisit! Tek me e fundit kush deshiron kompromis se si ne flejm. I dizejnuar qe te pershtatet me te gjithe. Dysheku ju mundeson qe ju te vendosni se ne cfar dysheku te flini, i forte apo i bute, dysheku unik ku ju mundeson 8 menyra te ndryshme te rrotullimit te bazes per pershtatshmeri perfekte per te gjithe.

Dyshekë 160 cm dhe mbi, vijnë me dy baza te ndara dysheku qe ju te keni mundesi te perzgjiedhjes. Ky funksion mundëson që individët të zgjedhin nivelin e fortesise dhe mbështetjen e dyshekut që duan pa marrë parasysh personin që fle.

Vetem kthejeni nnga baza qe ju e deshironi dhe nuk keni nevoj te beni kompromis me partnerin tuaj. Ju gjithmone do te keni perkrahje ideale pa hendek ne mes.

A e dini se ciftet qe bejne gjume ne dyshek te personalizuar ne dy baza te ndryshme jane me te lumtur? Pa pasur nevoj kompromisi, dyshime se cili eshte dysheku qe ju do te zgjoheni te lumtur dhe plot energji.

 • E ndertuar nga materialet me kualitative: Octaspring®
 • Gjenerata me e re e memory foam Open cell Ecocell® foam
 • Dyshek I personalizuar me pika adaptuese I cili pershtatet ne menyre perfekte me trupin tuaj
 • 3 zona komforti
 • Teknologjia Octaspring® dhe struktura e qelizave ofrojnë një dyshek higjienik dhe të pastër;
 • Mbulesa eshte me mbrojtje CleanEffect® qe siguron ndaj bakterieve dhe ererave te pakendshme;
 • 15 vite garancion
 • Mbulese qe mundë të pastrohet
 • 20 cm lartësia totale

 

4 hapa të lehta për ta hapur dhe për ta vendosur.

Dysheku eshte i paketuar ne vakum qe te ruhet nga demtimet e jashtme gjate dergeses ne shtepine tuaj

 • 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshër duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2

  Hapni vakumin e mbyllur për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj

 • 3

  Lejeni 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht..

Çmimi prej: 339,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77