tooltip after the triger
tooltip after the triger
Për ndihmë dhe porosi thirrni në:038 244 644 77
kërko

Për ndihmë dhe porosi thirrni në:

038 244 644 77

Dyshekët

Konfiguratori i produkteve
Shiko konfiguratorin

100% blerje e sigurt

Ne mbrojmë me kujdes të dhënat tuaja. Ti ke opcionin e pagesës së produkteve të porositura në momentin kur ju pranoni ato apo mund të paguani dhe me këste.

E-libër rreth gjumit, shëndetit, bukurisë...Falas
Gjithçka rreth shëndetit, bukurisë, seksualitetit, ofertave eksluzive dhe zbritjeve!

Anëtarësohu në e-magazinën javore Dormeo dhe prano përmbajtje interesante rreth gjumit, shëndetit, bukurisë, seksualitetit dhe të gjitha ofertat eksluzive.

Anëtarësohu
100% siguri për të dhënat tuaja!
Bashkohu me ne në Facebook.

Përjeto gjumë të ëmbël e të shëndetshëm çdo natë!

Gjumi i mirë përmirëson shëndetin, mirëqenjen & aftësitë punuese. Është e rëndësishme të kemi gjumë të mirë çdo natë. Dormeo ka krijuar lloje të ndryshme të dyshekëve, që ju të gjeni dyshekun ideal.

Dyshek me garanci deri në 15 vjet

Selekto vetitë e dëshiruara dhe ne do të zgjedhim dyshekun që u përshatet më së miri:

Rifresko selektimin
Dyshek iMemory  Silver

Dyshek iMemory Silver

Dysheku inovativ iMemory Silver ka një sfungjer me nivele të ndryshme i cili mund të rregullohet në atë mënyrë që ti përshtatet nevojave tuaja.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Dyshek Memory 2+12 Fresh

Dyshek Memory 2+12 Fresh

Dyshek top cilësor i punuar nga Ecocell®, 2cm të sfungjerit memory dhe i pasuruar me fibra unike të argjendit që ofrojnë mbrotje të veçantë antibakteriale, duke ofruar tek ju ambient të shëndetshëm dhe të freskët.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Produk i RI
Dyshek Air Comfort

Dyshek Air Comfort

Dyshek Air ku mund të zgjidhni anën e butë ose të fortë. Ajri qarkullon në mënyrë efiçente. Mbulesa mund të lahet në lavatrice. Garancion: 15 vjet.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

 
Dysheku Bamboo

Dysheku Bamboo

Ky dyshek i pasur me freski natyrale me shtimin e fibrave bambu do të kënaq ju me butësinë e tij, përshtatshmërinë dhe materialet e përzgjedhura me kujdes.


Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Toper Silver-Ion Contour

Toper Silver-Ion Contour

Toperi Silver-Ion Contour dizajnuar posaçërisht për t'ju ndihmuar të bëni gjumë më të mirë dhe më të rehatshëm. Ambjent gjumi ç'lodhës relaksues.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Dyshek për fëmijë

Dyshek për fëmijë

Ky dyshek praktik 2-në-1 për foshnjat dhe fëmijët e vegjël me 2 nivele të ndryshme të butësisë e mban ritmin me rritjen dhe zhvillimin e fëmijës tuaj. Eshtë bërë nga material anti-alergjik Ecocell dhe vjen me një mbulesë të bukur që mund të lahet e cila është në dispozicion në 2 ngjyra.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

 
Dhuratë
Shtresë e sipërme Renew box 6cm

Shtresë e sipërme Renew box 6cm

Dormeo Renew është një shtresë e sipërme e dyshekut në trashësi të hollë e punuar nga sfungjeri memory. Ai e ndryshon divanin e vjetër dhe të dërmuar në një divan të butë dhe të rehatshëm.

Dhuratë: jastëk Memosan Anatomik

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Produk i RI
Super mbrojtës i dyshekut

Super mbrojtës i dyshekut

Mbrojtëse totale për dyshekun tuaj e cila do ti shtojë jetëgjatësinë dyshekut tuaj dhe do ta mbrojë nga papastertite dhe pluhurat. Lahet në lavatriçe.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Mbrojtëse dysheku - rezistente ndaj ujit

Mbrojtëse dysheku - rezistente ndaj ujit

Mbulesa mbrojtëse rezistente ndaj ujit mbron dyshekun dhe sipërfaqet tjera nga lagështia dhe ndyrësira.

Çmimi juaj: 26,90 €

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

 
Mbajtëse dysheku Clip flex

Mbajtëse dysheku Clip flex

Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex është e punuar nga druri i mështeknës që i jep mbështetje të përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozitë ergonomike për trupin tuaj.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77

Jonizuesi fresh

Jonizuesi fresh

Dormeo Fresh siguron lehtësim për të gjithë ata që vuajnë për shkak të ajrit të thatë, dhe të ndotur në shtëpi.

Çmimi juaj:

Çmimi juaj:

Kurseni:

Installments:

Çmimi i CLUB 5*:

Shtoje në shportë

Për informata dhe porosi thirrni në: 038 244 644 77