Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Batanije Flip Fleecy Flip

Ndihuni komod në netët e ftohta me Batanijen Dormeo Fleecy. Ajo mund të transformohet lehtë nga një funksion në tjetër. Ju mund të përdorni atë si një jastëk me gëzof, si një batanije,apo si një mbulësë të ngrohtë për këmbët tuaja. Ju thjeshtë e shpalosni batanijen nga xhepi dhe e përdorni ashtu sic dëshironi ju.

Batanije Flip Fleecy Flip
Nga 59,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ndihuni komod në netët e ftohta me Batanijen Dormeo Fleecy. Ajo mund të transformohet lehtë nga një funksion në tjetër. Ju mund të përdorni atë si një jastëk me gëzof, si një batanije,apo si një mbulësë të ngrohtë për këmbët tuaja. Ju thjeshtë e shpalosni batanijen nga xhepi dhe e përdorni ashtu sic dëshironi ju.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një batanije multisunksionale për cdo shtëpi

Batanija Dormeo Fleecy është e mrekullueshme për të ju mbajtur të ngrohtë përderisa qëndroni në kompjuter, jeni duke bërë detyrat e shtëpisë, apo duke u relaksuar në shtrat. Kur e palosni, ju mund ta pushoni kokën ju në një jastëk super të butë apo ju mund ta mbështetni shpinën tuaj kur jeni ulur në shtrat. E mbushur me një shtresë të hollë të gjeneratës së ardhshme se mikrofibrave të avansuara Wellsleep®, kjo batanije do të ju mbajë të ngrohtë dhe të rehatshëm në cdo stinë.

Në dispozicion në 3 ngjyra moderne që do të zbukurojnë interiorin e shtëpisë tuaj

Batanije Dormeo Fleecy është në dispozicion në 3 ngjyra moderne: e kuqe, blu, dhe gjelbër që do të shndrit dekorin e shtëpisë tuaj. Batanije Dormeo Fleecy i ka të gjitha: është shumë e butë, e lehtë dhe e rehatshme. Për arsye se është shumë multi-funksionalite, kjo batanije është e përkryer për çdo përdorimin. Dhe poshtu mund të lahet

 
Specifikat Teknike
Dimenionet 120x60 + 45x45 cm; 140x200 + 55x55 cm
Filling Wellsleep® e Avancuar
Mbështjellësi Top: microfleece. Bottom: polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality