Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Me Ujë Aqua Medico

-40%

Zgjidhni pozicionin e duhur i cili ju përshtatet më së miri! Jastëku me ujë Dormeo ju siguron lartësinë, fortësinë dhe mbështetjen e duhur të kokës dhe qafës - thjeshtë duke e mbushur me ujë në varësi të dëshirës tuaj. I përshtatshëm për personat alergjik.

Koha e mbetur
Jastëk Klasik Me Ujë Aqua Medico

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 23,94 €

Dërgesë falas
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Zgjidhni pozicionin e duhur i cili ju përshtatet më së miri! Jastëku me ujë Dormeo ju siguron lartësinë, fortësinë dhe mbështetjen e duhur të kokës dhe qafës - thjeshtë duke e mbushur me ujë në varësi të dëshirës tuaj. I përshtatshëm për personat alergjik.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dizenjuar për mbeshtetje të personalizuar

Ndihmon në reduktimin e dhimbjeve, shtimin e rehatisë dhe përmirësimin e gjumit

 • Uji i përgjigjet lëvizjeve tuaja dhe jastëku automatikishtpërshtatet me pozicionin e ri të kokës dhe qafës
 • Ju mund të zgjidhni nivelin e fortësisë dhe lartësisëlehtësisht duke mbushur depozitën e ujit
 • Mbushja me fibra Wellsleep® siguron butësi dhe vetëajërosje
 • I gjithë jastëku mund të lahet në lavatriçe me 40°C
 • Mbrojtje antialergjike
 • Uji nuk rrjedh - rezistent ndaj peshës deri 130kg

 Që në momentin e parë që kam përdorur jastëkun me ujë Dormeo, ndjehem i shplodhur, fle më i qetë dhe zgjohem totalisht i relaksuar. 

Lejoni jastëkun me ujë të trajtojë kokën & qafën me komfortin e duhur për një kohë të gjatë

Një gjumë i mirë gjatë natës bazohet në pozicionin e gjumit në të cilin ju flini. Veçanërisht se sa përshtatet koka dhe qafa me jastëkun. Jastëku me ujë Dormeo siguron mbështetjen e duhur, duke u përshtatur me çdo pozicion gjumi gjatë natës dhe sa herë që ju të lëvizni. Falë këtij jastëku ju do të bëni gjumë të qetë e të pandërprerë.

 Duke qënë se ky jastëk është i mbushur me ujë, lartësia dhe fortësia e tij është vazhdimisht e rregullueshme dhe unë ndjehem i qetë dhe i relaksuar duke gjetur menjëherë pozicionin e përshatshëm të gjumit. 

Jastëku me ujë është posaçërisht për ty!

Falë sasisë së ujit e cila mund ti përshtatet nevojave tuaja, jastëku me ujë ndihmon në mbajtjen drejt të shpinës gjatë gjithë natës!

Ka akoma më shumë! Testet dhe provat kanë treguar që ju do të harxhoni më pak kohë për të gjetur pozicionin e duhur të gjumit.

Ndjesi freskie dhe butësie

Mbi depozitën e ujit është mbushja me materialin Wellsleep®, i mirënjohur për vetitë e tij jashtëzakonisht të butë dhe me vetëajërosje, i përshtatshëm për personat që vuajne nga alergjitë. Ky jastëk gjithashtu ka edhe këllëfin e tij 100% pambuk për ndjesi të butë në prekje.

Lehtësi për të mbushur depozitën me ujë

Thjeshtë shtoni sasinë e duhur të uji në depozitën e tij, është shumë e thjeshtë! Sa më shumë ujë që ju të hidhni, aq më i fortë do të jetë jastëku juaj - është njësoj si të keni një jastëk sipas dëshirës tuaj!

 Jam e lumtur dhe shumë e gëzuar njëkohësisht pasi është shumë e thjeshtë për të ndërruar ujin dhe në të njëjtën kohë është shumë i lehtë për tu pastruar. 

Uji nuk rrjedh

Rezistenca e tij është testuar! Ai mund të mbajë deri në 130 kg dhe asgjë nuk do të ndodhë. Dhe më e mira, ju duhet të ndërroni uji çdo një vit pasi mbulesa e tij e brëndshme është antibakteriale.

Rehati për të gjithë

Jastëku me ujë Dormeo është shumë i thjeshtë për tu mbushur, dhe fale mbushjes së ujit ju mund të pershtasni sipas preferencës lartësinë dhe fortësinë e jastëkut tuaj.

 • Nëse preferoni një jastëk të fortë , mbushni jastëkun me më shumë ujë
 • Nëse dëshironi një jastëk të butë, thjeshtë hiqni një sasi uji nga jastëku

Ky jastëk është i përshatshëm për të mbajtur qafën dhe shpinën në pozicionin e duhur gjatë gjumit

Përshatet me temperaturën e trupit

Qesja e ujit të jastëkut është e mbështjellë me një veshje e cila nuk lejon depërtimin e ujit dhe ruan ujin në temepraturën e dhomës.

Dhe ajo që është më e mira, ju duhet të ndërroni ujin një herë në vit pasi veshja e tij e brëndshme është antibaketriale.

Lahet në 40°C

Per higjene maksimale jasteku mund te lahet ne 40°C!

Rekomandohet për:

 • Personat të cilët janë duke kërkuar për një jastëk i cili përshatet lehtësisht me formën e kokës
 • Dizenjuar për të siguruar komfortin e duhur për personat të cilët vuajnë nga dhimja e kokës dhe qafës
 • Ideal për personat alergjik
 • Personat të cilët kanë vështirësi për të gjetur pozicionin e duhur të kokës dhe qafës gjatë gjumit

Informacione Teknike

 • Mbulesa e jastëkut: 100% pambuk
 • Mbushja: 100% poliester
 • Depozita e ujit: 100% chlorofibre
 • Mbulesa e brëndshme: 90% poliester, 10% flete alumini
 • Përmasa: 50x70 cm
 • Veshje e brendshme antibakteriale
 • Unaza e cila nuk lejon depertimin e ujit
 • Kapaciteti i depozites se ujit 1-5 Litra

Këllëfi i jastëkut 100% pambuk

Vëndndodhja e ujit

Veshje jo depërtuese

Mbushje me fibra Wellsleep®

Kujdesi gjatë përdorimit:

Sa është sasia e ujit e përshtatshme për ju? Preferoni një jastëk të butë, mesatar apo të fortë?

 • Jastëk i butë - 2 Litra ujë
 • Jastëk mesatar - 3 Litra ujë
 • Jastëk i fortë - 4-5 Litra ujë

Ne ju rekomandojmë të filloni me nivelin mesatar. Nëse jastëku juaj është shumë i forte atëherë hiqni pak ujë. Nëse jastëku juaj është shumë i butë atëherë shtoni pak ujë.

Çfare uji duhet të përdor?

 • Temperatura e ujit të cilit ju duhet të përdorni është jo më shumë se 38°C.
 • Uji mund të qëndrojë në jastëk deri në një vit dhe më pas duhet ndërruar
 • Nëse përdorni ujë çezme sigurohuni të mos shtoni kimikate
 • Rekomandohet të përdoret uji i blerë ose i zier
Specifikat Teknike
Baza Filling: 100% poliestër; Water tank: 100% chlorofibër
Dimenionet 50x70 cm
Linja Dormeo Medico
Mbështjellësi 100% cotton
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat