• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Dormeo Air Feel Duo

ID: 106001614

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Teknologjia e patentuar Octaspring® me dizajn të kthyeshëm 2 në 1  është bërë posaçërisht për tu përshtatur çdo pozicioni të gjumit për rehati individuale që ndihmon në parandalimin e lëkundjeve dhe siguron gjumë qetësues.

Çmimi: 49,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumin më të ëmbël që ju keni pasur ndonjëherë

Dizajnuar posaçërisht për rehati individuale, jastëku Dormeo Air Feel Duo është bërë me një dizajn të kthyeshëm 2 në 1 që ju mundëson të zgjidhni midis 2 anëve (të butë dhe më të fortë), kështu që ju mund të përshtateni jastëkun në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit dhe ti shmangni lënudjet dhe rrotullimet gjatë natës.

Dizajni unik i Octaspring® i përshtatet stilit tuaj të gjumit

Dormeo Air Feel Duo Pilloë përfshin dy tuba Octaspring® që kanë të njëjtën lartësi, por e janë të përbërë nga materiale dhe densitet të ndryshem për të siguruar funksionalitet unik. Tubi më i butë Octaspring® është bërë nga sfungjeri memoriues i butë që është ideal për personat që flenq në stomak, ndërsa tubi më i fortë është bërë nga sfungjeri PU Ecocell® që është më i përshtatshëm për ata që preferojnë të flenë mbi kurriz apo në krah.

Ofron mbështetje optimale për qafë dhe kokë

Pasi ju e rregulloni jastëkun për të ju përshtatur me pozicionin tuaj të gjumit dhe nivelin tuaj optimal të rehatisë, ju gjithashtu do të përfitoni nga dizajni i kthyeshëm për të arritur një lartësi të duhur për mbështetjen më të mirë të mundshme të kokës dhe qafës.

AirX Sistem për ajrosje të përkryer

Jastëku Dormeo Air Feel Duo është i mbështjellë me një pëlhurë të cilësisë së lartë me Sistemin AirX të vendosur përgjatë anëve mbështjellësit për të ofruar ajrosje të lartë dhe një ambient natyral të gjumit që eshtë i shëndetshëm, i pastër dhe higjienik

Trajtimi antibakterial gjithashtu ju mbron nga marimangat e pluhurit

Për mbrojtje shtesë, ne gjithashut kemi shtuar trajtimin CleanEffect që targeton mbrojtje të vazhdueshme kundër bakterieve dhe marimangave. Lahet në makinë larëse dhe mirëmbahet lehtë Largoni tubat e Octaspring® dhe vendosini në makinë larëse në 40°C.
Informata teknike

Përberja materiale:

 • Mbulesa: Mbulesa e jashtme: 100% poliester; Mbulesa anash: 100% poliester (AirX System)
 • Baza: Mbështetësja e kokës: 100% polyester ( mikrofibra); Mbështetësja e qafës: sfungjer polyurethane tub(Ecocell®) ;
 • Mirëmbajtja: Lahet në 40°C.

Çmimi: 49,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77