• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Jastëku 2në1

Top Produkti - Korrik

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Nëse ju nuk e dini se cili jastëk është i përshtatshëm për JU, klasik apo anatomik me këtë jastëk nuk keni pse të brengoseni sepse është në njërën anë klasik dhe në anën tjetër anatomik falë shpuzës memoruese që ka.

 • Pershtetshmeri perfekte per te gjitha pozitat e gjumit, ne krahm shopine apo barkazi
 • Ju mund te zgjedhni ne mes te dy aneve qe ka jasteku klasik dhe anatomik
 • Ju mund te rregulloni lartesine e jastekut ne baze te preferencave tuaja
 • E pershtatshme per te moshuar dhe te ri
 • Zgjedhje perfekte per te gjithe sezonet

Përjeto komfortin me jastëkun e kthyeshëm në të dy anët

Çmimi i rregullt 39,90 EUR

Çmimi: 19,95 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Përjeto komfortin me jastëkun e kthyeshëm në të dy anët

Jastëku 2 në 1 ju ofron komfort unik me një dizajn kompakt ku ju mund të rrotulloni jastëkun në dy anë të ndryshme për përshtatshmëri gjatë gjumit. Ky jastëk ka të kombinuar dy materialet më të përshtatshme për mbështetjen e kokës për një gjumë të rehatshëm. Dy nivele të ndryshme të suportit gjatë gjumit në një jastëk të vetëm. Njëra anë e punuar nga shpuza memoruese për ata që kanë dëshire të bëjnë gjumë ne jastek anatomik dhe ana tjetër e mbushur me fibra të buta për ata qe preferojnë të bëjnë gjumë në jastëk klasik.

Jastëku 2 në 1 është i dizejnuar që të përshtatet me të gjitha pozitat e gjumit pa marrë parasysh preferenceës tuaj të jastëkut.

Ana anatomike:
shpuzë memoruese për suport

Ana Klasike:
Fibra të buta dhe të ledhatueshme

Jastëku që i përshtate çdo kujt në cilën do pozitë gjumi.

Dormeo Jastëku 2 në 1 është i përshtatshëm për perosnat që bëjnë gjumë: në krah, në shpinë dhe personat që bëjnë gjumë barkazi. Ngaqë jastëku mund të përdoret në të dy anët duke ju ofruar suport të fortë dhe të butë në njërën anë e bënë këtë jastëk të përshtatshëm për të gjithë. Jastëku Dormeo 2në1 është i përshtatshëm për cilën do moshë dhe mund të përdoret neë të gjithë sezonet.

Zgjedhja është e juaja! Në cilën do anë që ju e rrotulloni jastëkun, do të keni komfortin që JU dëshironi.

Shpuza memoruese për komfort perfekt.

Shpuza memoruese mbështet qafën tuaj dhe formën e kokës duke ju dhënë komfortin që ju duhet për një gjumë të rehatshëm. Shpuza memoruese ju siguron që suporti në qafë dhe pjesën mbështetëse të jetë në nivel të lartë.

Shpuza memoruese është materiali që ka shënuar revulucion në materialet që janë përdorur për prodhumin e dyshekëve, jastëkëve. Ekspertet ende janë të fascionuar nga magjia që ka ky material në prodimin e produkteve për gjumë. Është njëri nga materialet që mbështet trupin tuja duke mos ju shkaktuar presion në pikat mbështetëse teë trupit. Veçoria kthyese në gjendjën origjinale pas tërheqjes së presionit që ka shpuza memoruese e bënë që ju të mos ndiheni që po ju shtrëngon dicka kur mbeshtetni kokën në jastëk.

Një pamje elegante që përshtete me të gjithë pamjet e dhomës së gjumit.

Jastëku Dormeo 2 në 1 është komforti që i duhet secilit për një gjumë të mirë, me pamje moderne dhe stil lehtë të kombinueshëm me pamjen tuaj të dhomës së gjumit. Dekori ngjyrë argjend në qoshet e jastëkut për stil që i duhet dhomës tuaj.

Jastëku ka zingjirin që ju lehtësisht të largoni mbeshtjellësin për pastrim dhe përshtatjen e lartësisë ideale për qafën dhe kokën tuaj.

Cfarë e bënë kaq të veçant jastëku Dormeo 2 në 1:

 • Përshtetshmëri perfekte për të gjitha pozitat e gjumit, në krah, shpinë apo barkazi
 • Ju mund të zgjedhni në mes të dy anëve që ka jastëku klasik dhe anatomik
 • Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të preferencave tuaja
 • E përshtatshme për të moshuar dhe të ri
 • Zgjedhje perfekte për të gjithë sezonet

Çmimi i rregullt 39,90 EUR

Çmimi: 19,95 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77