• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Anatomik Aloe Vera

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy nivele të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 
 
 • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
 • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Lahet në lavatriçe në 60°C.
 • Rekomandohet përdorimi i detergjentëve të lëngshëm.

 

Çmimi: 29,89 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy nivele të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 

 
Niveli i vogël ju ofron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe supeve dhe gjithashtu mundëson shtrirjen e duhur të shpinës. Niveli i gjërë ofron ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës. Të dy nivelet kanë zinxhir në anësore. Ky funksion ju siguron rregullimin individual të lartësisë së jastëkut dhe butësisë duke hequr ose duke shtuar mbushjen.
 
Aloe Vera
 
Këllëfi i jastëkut është i mbushur me tegela të bëra 100% me mikrofibra të buta Aloe Vera. Bima Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj shëruese.
 
Trajtimi Aloe Vera rigjeneron pëlhura, duke u dhënë atyre butësi, bukuri dhe qetësi, duke e bërë mjedisin ku ju flini një kontakt të veçantë natyror dhe të butë.
 
Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® 
 
Janë jashtëzakonisht të buta dhe të ajrosshme. Struktura e tyre unike krijon xhepa të cilat i shtojnë vëllim shtesë dhe ndjesinë e butësisë jastëkut tuaj.
 
Fibra Mëndafshi
 
Plotësimi i jastëkut anatomik Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati dhe kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës. 
 
Paketim i ri - qese vakumi e ripërdorshme.
 
Qesja me vakum Aloe Vera V3 është e ripërdorshme në mënyrë që konsumatori të mund të përfitoje prej saj. Ky paketim është unik dhe përfitim i madh për konsumatorët Dormeo.
 
DORMEO ALOE VERA PILLOW ANATOMIC V3 50X70

 

Si funksionon
Jastëku Dormeo Aloe Vera ka 2 nivele të veçanta që ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri dhe zinxhir në të dyja anët që ju mundëson rregullimin individual të lartësisë dhe butësisë së jastëkut. Jastëku është projektuar për ti siguruar kokës dhe shpinës shtrirjen e duhur. 
 
Niveli i vogël ju ofron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe supeve dhe gjithashtu mundëson shtrirjen e duhur të shpinës. Niveli i gjërë ofron ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës. Të dy nivelet kanë zinxhir në anësore. Ky funksion ju siguron rregullimin individual të lartësisë së jastëkut dhe butësisë duke hequr ose duke shtuar mbushjen.
 
Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® me strukture unike do ti shtojnë volum ekstra jastëkut tuaj.
Rekomandohet për
 • 2 nivele të veçanta që ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri.
 • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
 • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë
 • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
 • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
 • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Informata teknike
 • Lahet në 60°C.
 • Nuk zbardhet.
 • Nuk hekuroset.
 • Tharje në temperaturë të ulët.
 • Rekomandohet përdorimi i detergjentëve të lëngshëm.

 

Çmimi: 29,89 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77