• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Dormeo Warm Hug

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jastëk i butë dhe i ngrohtë me material mikrofiber. Perfekt për dhomën tuaj të gjumit apo të ndenjes.

Çmimi prej: 14,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk i butë Warm Hug – një domosdoshmëri për ketë dimër!

Shijoni rehatinë e paimagjinueshme të jastëkut Dormeo Warm Hug, shumë i butë dhe i rehatshëm për netët e ftohta të dimrit. Tani me pamje dhe dizajn të ri, ky jastëk me materialin e tij të butë do t'ju dhurojë ngrohtësi gjatë kohës që ju qëndroni pranë televizorit, apo duke lexuar një libër në divanin tuaj të rehatshëm.

Dizajn me 2 ngjyra

Jastëku Warm Hug me një kombinim trendi ju jep mundësinë të kombinoni atë në dy ambjente të ndryshme dhe ju lejon të ndryshoni atmosferën e dhomës tuaj sipas dëshirës.

Mikrofibra të buta

Mikrofibrat e buta Wellsleep do t'ju dhurojnë relaksin dhe komfortin e duhur nëse mbështeteni pasi keni ardhur nga një dite e lodhshme dhe e gjatë pune. Ato sigurojnë një butesi të paimagjinueshme.

I disponueshëm në 4 ngjyra:

 • bezhë,
 • kafe,
 • i kuq
 • gri
Si funksionon

Butësi dhe rehati falë mikrofibrave Wellsleep

Mbushja e jastëkut me materialin Wellsleep® do të sigurojë një rehati të paimagjinueshme. Wellsleep është një material artificial i cili do t'ju kujtojë butësinë e puplave të patës. Gjithashtu ky jastëk merr formën e kokës dhe kthehet sërisht në formën e tij.

Rekomandohet për

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët kanë seti Warm Hug
 • Për personat të cilët preferojnë jastekët dekorativ
 • Për personat të cilet preferojnë ngjyrat e forta
 • Dhurata ideale për prindërit, gjyshërit apo familjet e reja
Informata teknike
 • Informacione mbi produktin:

  • Materiali: 100% poliester
  • Mbushja: 100% poliester( mikrofibra te avancuara Wellsleep)
  • Permasa: 40x40cm

  Mirëmbajtja:

  • Ngjyrat: gri, bezhë dhe kafe lahen në 30°C
  • Ngjyra e kuq lahet në 30°C me ujë të ftohtë

Çmimi prej: 14,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77