• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk i kthyeshëm Dormeo Silver

ID: 106016402

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jastëk unik i cili kombinon benefitet e sfungjerit memorues dhe fibrave Wellsleep® për të siguruar një mundësi të gjumit që mund të përdoret në dy anë, pra 2-në-1. Mbështetje optimale të qafës / kokës, i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit.

Çmimi: 39,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

I personalizuar - për të përmbushur nevojat tuaja të gjumit

Jastëku Dormeo Silver është pjesë e Silver Full Sleep Solution që është dizajnuar posaçërisht për të ju siguruar gjumin më të rehatshëm dhe më të shëndetshëm – i personalizuar, për tu përshtatur në mënyrë efektive dhe për ti siguruar trupit tuaj një mbështetje të veçantë.

Zgjidhje unike 2-në-1 - që i përshtatet gjumit tuaj

Ndërtimi unik i këtij jastëku ka një shtresë të sfungjerit memorues dhe një shtresë të fibrave të avansuara Wellsleep® në mënyrë që çdo anë e jastëkut të ofrjë një ndjesi të veçantë që ju lejon të zgjidhni midis dy anëve të ndryshme të gjumit.

• Ndjesi pelushi, fibrat ofrojnë një ndjesi dhe përfitime te një jastëku tradicional, klasik.

• Shtresa e sfungjerit memorues ofron mbështetje më të fortë dhe përfitime terapeutike.

Pika mbështetëse anti-presioni të sfungjerit memorues

Sfungjeri memorues përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e kokës dhe qafës tuaj për të siguruar rehati dhe mbështetje pa krijuar pika anti-presioni që tendosin muskujt dhe strukturat e kockave.

Përfitimet e shumta të mbushjes me fibra të avansuara Wellsleep®

Fibrat e avansuara Wellsleep® janë jashtëzakonisht të buta, ajrosëse dhe hipoalergjenike. Struktura e saj unike krijon xhepat e ajrit dhe shton volum ekstra që të sigurojë që jastëku juaj të jep një ndjesi pelushi.

I përkryer për ata që vuajnë nga alergjitë

Të dy, sfungjeri memorues dhe fibrat e avansuara Wellsleep® janë hipoalergjenike për të siguruar një ambient të freskët dhe të pastër të gjumit.

Ju edhe mund të rregulloni lartësinë e jastëkut

Ky jastëk gjithashtu ka një mbulesë të brendshme të pajisur me një zinxhir që ju lejon të rregulloni lartësinë e jastëkut tuaj për mbështetje edhe më të efektshme të kokës, qafës dhe shpatullave.

I përshtatshëm për të gjithë ata që flenë në krah, shpinë, apo stomak.

Ky jastëk është i përshtatshëm për të ata që flenë në krah, shpinë, apo stomak - dhe është e përshtatshëm për përdorim gjatë të gjitha stinëve.

Kënde elegante të veshura me argjend

Dizani i bukur i këndeve të argjendit ofrojnë një ndjesi të lehtë dhe elegante.

Informata teknike

Dimesnionet: 40 x 60 cm.

Përbërja materiale:

 • Materiali: 45% fije mëndafshi, 55% pabmuk
 • Mbulesa : sfungjer viscoelastic politerani (sfungjer memorues)
 • Mbushja e poshtme: 100% poliestër

Mirëmbajtja:

Lahet në 40°C.

Çmimi: 39,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77