• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Klasik Dormeo Memosan

ID: 100260797

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Një jastëk klasik për një gjumë të thellë dhe të fortë. Ofron mbështetje anatomike për kokën, shpinën qafën dhe supet. si dhe relakson muskujt.

Çmimi: 39,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Ajo ishte bërë vetëm për ju

A jeni duke kërkuar për një jastëk që do të ketë një formë klasike me veçori anatomike? Jastëku Dormeo Memory është i duhuri për ju.

I mbushur me material memory është i ndjeshëm ndaj ngrohjes, e cila gjithmonë kthehet në pozicionin e saj origjinal, ajo përshtatet me preferencat tuaja. Ju mund të rrotulloni, përdridhni, shtypni, dhe ai do të kthehet në pozicionin e tij të mëparshëm.

Ajo është projektuar për ata që preferojnë të fjenë me gjoks poshtë, dhe të gjithë ata që e duan jastëkun që mund të rregullohen për rehati optimale.

Njerëzit alergjik më në fund mund të gjejnë paqen e mendjes

Materiali Memory shumë elastik, jastëk gjatë gjumit do të prishen, por do të ofrojnë mbështetje gjatë gjithë natës dhe do të flini rehat.

Ajo është ideale për njerëzit me alergji, për shkak të mënyrës se si është bërë, ajo krijon një ambient të pafavorshëm për alergenët e ndryshëm.Mbuluar nga 100% pambuk për ventilim të mirë dhe ajrosje.

Jastëkët tapiceri Memory bërë nga 100% pambuk me tnog inovative pëlhurë 3D Airmesh në anën e cila lejon jastëk të 'frymë'.

Kur jastëku juaj ajroset mirë, ju merrni frymë më mirë!

A e dinit që?

Jastëku Dormeo Memory ju lehtëson dhimbjen e shpinës. Shtrihen në anën tuaj dhe vendosni një jastëk mes gjunjëve.

Kur e përdorni atë si një jastëk ju ndihmon për të çlodhur muskujt e tendosur, dhe ky pozicion do të jetë i rehatshëm dhe i mirë për gjunjët tuaj.

Si funksionon

Ju vendosni jastëkun si të doni

Jastëku Memory është ideal për njerëzit që duan një jastëk që i përshtatet plotësisht.

Jastëk Memory parandalon dhimbjet në qafë të shkaktuara nga pozicioni i pazakontë, gjumi i tepërt ose një dyshek i keq.

Teknologji e avancuar për butësi të madhe dhe luksoze.

Përmirësimi i teknologjisë së materialit memory ofron një ndjenjë të luksit dhe butësi gjatë gjumit.

Ju mund të rregulloni lartësinë dhe butësinë duke shtuar ose hequr pjesët e materialit memory dhe kështu për t'iu përshtatur preferencave dhe nevojave tuaja.

Shtesë:

 • ndihmon për të mbajtur trupin në pozicionin e duhur gjatë gjumit për shkak se ajo lejon qëndrimin korrekt të kokës, qafës shpinës dhe shpatullave
 • redukton ngurtësinë në mëngjes dhe dhimbjet në supe
 • përshtatet me pozicionin tuaj të fjetjes dhe pozicionin e kokës dhe zvogëlon presionin në pjesët e ndjeshme të trupit (prapa i kokës, qafës dhe prapa muskujve, shpinë)
 • përmirëson cilësinë e gjumit nga nata e parë

Për ata që duan të flejnë në bark

Jastëku Dormeo Memory është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit, dhe është veçanërisht i mirë për njerëzit që flejnë në bark.

Ky pozicion kërkon një jastëk të ulët për të shmangur ngritjen e shpinës qafës në një pozitë të panatyrshme, e cila mund të çojë në tensione muskujve dhe dhimbje në qafë dhe shpinë dhe madje edhe në dhimbje koke.

Çmimi: 39,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77