• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëku Dormeo True Evolution

 • True Evolution Pillow #7viteClub5

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jastëku True Evolution ofron 8X më shumë ajrosje se jastëkët e zakonshëm, i ndërtuar me tekologjinë revolucionare Dormeo Octaspring dhe strukturën e tij unike të hojzave të bletës. Ai ju siguron një sipërfaqe të freskët, të thatë dhe higjenike, kështu ju do të bëni gjumë të qetë gjatë gjithë natës.

Çmimi prej: 54,90 EUR

Çmimi për Club5 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku më i ajrosshëm në botë.

Jastëku më i ri True Evolution bën kombinimin e sfungjerit memory me mbështetjen Ecocell për rehati maksimale. Është i ndërtuar me teknologjinë revolucionare Octaspring dhe strukturën unike të hojzave të bletës, e cila ofron 8X më shumë ajrosje sesa sfungjeri tradicional. Ai ju siguron një sipërfaqe të freskët, të thatë dhe higjenike, kështu ju do të bëni gjumë të qetë gjatë gjithë natës.

Jastëkët tradicional bëjnë një mbështetje të mirë të kokës dhe qafës por ato janë të nxehtë dhe të lagësht, duke bërë kështu që gjumi të mos jetë i këndshëm. Sistemi unik i ventilimit Octaspring ofron një qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke garantuar relaksim të plotë.

Zbuloni dallimin Octaspring.

Octaspring, një teknologji e vërtetë terren - thyer ku jasteku vjen me 24 susta të patentuara: 12 susta Octaspring në anën e jashte të mbështjellura nga sfungjeri Ecocell duke siguruar mbështetje për qafën, dhe 12 susta Octaspring në pjesën e brëndshme të mbështjellura nga sfungjeri Memory që ofron mbështetje të butë për kokën.

Sustat Octaspring gjithmonë kthehen në formën e tyre origjinale, pa marrë parasysh se sa presion është ushtruar mbi të, dhe shfaq përshtatshmërinë 3D që përshtatet me çdo lëvizje që ju bëni.

Rehati maksimale gjatë gjumit për ata që kërkojnë më të mirën.

Jastëku DORMEO TRUE EVOLUTION ofron mbështetje dhe rehati të mahnitshme, dhe është ideal për pozicionin anësor dhe me kurriz të gjumit. Është i disponueshëm në 2 lartësi 12 cm dhe 16 cm ku ju mund të zgjidhni lartësinë që ju përshtatet më së miri.

Informata teknike

Në dispozicion në 2 permasa:

 • 40x60 dhe lartësi 12 cm 
 • 40x60 dhe lartësi 16 cm

Përbërja e materialit:

 • Mbulesa: 100% poliestër
 • Bërthama: Sfungjer memory, 12 pcs susta Octaspring, 12 pcs susta Ecocell

Çmimi prej: 54,90 EUR

Çmimi për Club5 39,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77