• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Anatomik Dormeo Memosan Cool

ID: 102874108

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Ky jastëk falë materialit memory, i pasuruar me xhel në njerën anë të tij do t'ju mbajë freskët gjatë stinës së verës.

Çmimi: 59,90 EUR

Çmimi për Club5 44,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Flini rehat në verë me Jastëkun memory me efekt freskues

A keni probleme me pagjumësinë gjatë netëve të nxehta të verës dhe dhoma juaj është shumë e nxehtë? Rifitoni qetësinë dhe freskinë me jastëkun me material memory dhe të pasuruar me një shtresë xheli freskues. Ky kombinim ju ofron një ambjet të freskët dhe të rehatshëm dhe është perfekt për netët e nxehta të verës.

Një jastëk i cili mund të kthehet në të dyja anët me material memory dhe shtresë xheli për më shumë freski gjatë netëve të verës

Ky jastëk do t'ju ofrojë kombinimin perfekt të rehatisë dhe mbështetjen e duhur për një eksperiencë gjumi të paharrueshme. Mund të kthehet në të dyja anët dhe siguron 2 sipërfaqe unike:

 • shtresë xheli në një anë për të siguruar mbshtetje dhe freski maksimale
 • sfungjer memory në anën tjetër për më shumë butësi dhe rehati

Avantazhi i shtresës së xhelit është që ai do të qëndrojë i freskët. Falë shtresës së xhelit në pjesën ku vendoset koka, ky jastëk është prodhuar posaçërit për të gjithë ata persona të cilët kanë vapë gjatë natës apo flenë në një ambjent i cili është i ngrohtë. Shtresa e xhelit në pjesën e sipërme të jastëkut rregullon temperaturën e dhomës, e cila është më e ulet se temperatura e trupit, dhe kështu e lejon të qëndrojë e freskët më gjatë.

Formë klasike, përshtatje dhe mbështetje ideale

Konture ergonomike dhe formë klasike, e cila siguron komfortin dhe mbështetjen e duhur të kokës dhe qafës për të përmirësuar gjumin. Shtresa e xhelit në njërën anë dhe materiali memory në anën tjetër ju lejon të zgjidhni mbështetjen e duhur për qafën dhe kokën. Është perfekt për ata të cilët flenë me shpinë, me bark apo anash.

Mbulesë e freskët çdo natë falë sistemit AirX

Për më shumë vetëajërosje dhe për të larguar lagështinë e tepërt nga mjedisi juaj i gjumit ne i kemi shtruar mbulesës së tij sistemin AirX i cili do të sigurojë një ambjent të freskët gjumi. Për më shumë mbrojtje këllëfi i tij është me mbrojtje CleanEffect, qe siguron mbrojtje ndaj bakterieve, papastertive dhe aromave te pakendshme.

Material memory per komfort maksimal

Ana tjeter e jastekut dhe pjesa e brendshme e tij jane te perbera me mateial memory, i bute, i cili ben te mundur shperndarjen e peshes menjehere. Materiali memory eshte dizenjuar per t'ju pershtatur pozicionit tuaj te gjumit duke ju siguruar pozicionin e duhur. Lejon shpinen te qendroje drejte duke i dhene mbeshtetjen e duhur qafes dhe kokes.

Ju siguron nje ambejt gjumi te paster dhe te fresket.

Shtrese xheli per me shume freski

Shtresa e xhelit do te qendroje e freket pergjate gjithe nates dhe do t'ju jape freksi gjate gjithe neteve te nexhta te veres. Xheli pershtatet me temperaturen e dhomes, e cila eshte me e ulet se temperatura e trupit, dhe keshtu koka juaj do te gjendet ne nje siperfaqe te freket dhe ju do te djeresini me pak se zakonisht.

Si funksionon

Avantazhet:

 • Freski dhe rehati gjate neteve te nxehte te veres
 • Shtresa e xhelit ndihmon qe jasteku te qendroje i fresket
 • Mbulesa e tij me CleanEffect per mbrojtje ndaj bakterieve
 • Ideal per te gjithe pozicionet e gjumit
 • Ju jep freski gjate gjithe nates
 • Mbulesa e tj mund te lahet ne lavatrice me 40°
Rekomandohet për

Rekomadohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët flenë në një ambjent të ngrohtë dhe duan të shijojnë freskinë gjatë natës
 • Perfekt për të gjithë ata persona të cilët preferojnë sfungjerin memory
 • I përshtatshëm për të gjithë personat të cilët vuajne nga alergjitë
Informata teknike

Materiali:

 • Mbulesa: 100% poliester (AirX System)
 • Mbulesa e brendshme: 100% poliester
 • Berthama(materiali i brendshem): viscoelastic PU foam (sfungjer memory viskozelastik)
 • Shtresa e siperme: shtrese xheli

Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

 • Përmasa e jastëkut: 40x60x12 cm.

Çmimi: 59,90 EUR

Çmimi për Club5 44,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77