• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Dormeo Siena

-60% Club5*

ID: 101796466

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dormeo jastëku Siena është i butë, ajrosës e ortopedik që ju ledhaton ju me freskinë dhe komforin e tij magjepsës. Është i mbushur me fibra Wellsleep® të cilët janë jashtëzakonisht të freskët dhe të qëndrueshëm.

Çmimi: 44,80 EUR

Çmimi për Club5 17,92 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit si duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekt për ata që janë alergjikë ndaj bakterieve

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Si funksionon

Ndjesia e mbushjes me pupla por pa alergji

Jasteku Dormeo Siena është alternativë e shkëlqyer ndaj jastekëve të mbushur me pupla, të cilët shpesh janë shkaktar të alergjive dhe janë të vështirë për t’u mirëmbajtur. Jasteku është i butë dhe komfor njashtu si jastekët me pupla por ka avantazhin që nuk e humb vëllimin e tij që ndodh shpesh me jastekët me pupla.

Fibrat inovative Wellsleep® garantojnë përkrahje afatgjate të shkëlqyer si dhe qafë e muskuj të relaksuar.

Fibrat e lehtë Wellsleep® për përkrahje të sigurtë dhe komfore

Fibra Wellsleep® të butë dhe në në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jastekut vëllim dhe fleksbilitet. Jastëku plotësisht përshtatet me formën e kokës dhe qafës tuaj falë elastitcitetit të fibrave. Kur ju zgjoheni, jasteku kthehet në formën e tij origjinale.

Jastek vetëajrosës për ndjenjë të freskët gjatë gjithë kohës

Jasteku i mbushur me fibra Wellsleep® ka qarkullim të mire ajri dhe natyrisht largon lagështinë më lehtë. Kjo rregullon djersitjen, pengon bakteriet, insektet e zhvillimin e mykut, prandaj krijon një ambient të shkëlqyer për fjetje.

Fibrat Wellsleep® kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë permes xhepave të ajrit. Pra, jasteku juaj është komfor pa marrë parasysh sezonën: është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për
 • të gjitha sezonat
 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jastek të mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jasteku ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
 • të gjitha pozicionet e fjetje
Informata teknike
 • këllëfi: 100% fibra Softdream
 • mbushja e këllëfit të jastekut: 100% fibra Wellsleep®, 200 g/m²
 • mbushja e jastekut: 100% fibra Wellsleep®, 650 g/m²
 • tkurrja: 2–3%

Çmimi: 44,80 EUR

Çmimi për Club5 17,92 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77