Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Jastëku 2Në1

-50%

Nëse ju nuk e dini se cili jastëk është i përshtatshëm për JU, klasik apo anatomik me këtë jastëk nuk keni pse të brengoseni sepse është në njërën anë klasik dhe në anën tjetër anatomik falë shpuzës memoruese që ka.

 • Pershtetshmeri perfekte per te gjitha pozitat e gjumit, ne krahm shopine apo barkazi
 • Ju mund te zgjedhni ne mes te dy aneve qe ka jasteku klasik dhe anatomik
 • Ju mund te rregulloni lartesine e jastekut ne baze te preferencave tuaja
 • E pershtatshme per te moshuar dhe te ri
 • Zgjedhje perfekte per te gjithe sezonet
Koha e mbetur
Jastëku 2Në1

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 19,95 €

Dërgesë falas
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nëse ju nuk e dini se cili jastëk është i përshtatshëm për JU, klasik apo anatomik me këtë jastëk nuk keni pse të brengoseni sepse është në njërën anë klasik dhe në anën tjetër anatomik falë shpuzës memoruese që ka.

 • Pershtetshmeri perfekte per te gjitha pozitat e gjumit, ne krahm shopine apo barkazi
 • Ju mund te zgjedhni ne mes te dy aneve qe ka jasteku klasik dhe anatomik
 • Ju mund te rregulloni lartesine e jastekut ne baze te preferencave tuaja
 • E pershtatshme per te moshuar dhe te ri
 • Zgjedhje perfekte per te gjithe sezonet
Më shumë
Detajet e Produktit

Përjeto komfortin me jastëkun e kthyeshëm në të dy anët

Jastëku 2 në 1 ju ofron komfort unik me një dizajn kompakt ku ju mund të rrotulloni jastëkun në dy anë të ndryshme për përshtatshmëri gjatë gjumit. Ky jastëk ka të kombinuar dy materialet më të përshtatshme për mbështetjen e kokës për një gjumë të rehatshëm. Dy nivele të ndryshme të suportit gjatë gjumit në një jastëk të vetëm. Njëra anë e punuar nga shpuza memoruese për ata që kanë dëshire të bëjnë gjumë ne jastek anatomik dhe ana tjetër e mbushur me fibra të buta për ata qe preferojnë të bëjnë gjumë në jastëk klasik.

Jastëku 2 në 1 është i dizejnuar që të përshtatet me të gjitha pozitat e gjumit pa marrë parasysh preferenceës tuaj të jastëkut.

Ana anatomike:
shpuzë memoruese për suport

Ana Klasike:
Fibra të buta dhe të ledhatueshme

Jastëku që i përshtate çdo kujt në cilën do pozitë gjumi.

Dormeo Jastëku 2 në 1 është i përshtatshëm për perosnat që bëjnë gjumë: në krah, në shpinë dhe personat që bëjnë gjumë barkazi. Ngaqë jastëku mund të përdoret në të dy anët duke ju ofruar suport të fortë dhe të butë në njërën anë e bënë këtë jastëk të përshtatshëm për të gjithë. Jastëku Dormeo 2në1 është i përshtatshëm për cilën do moshë dhe mund të përdoret neë të gjithë sezonet.

Zgjedhja është e juaja! Në cilën do anë që ju e rrotulloni jastëkun, do të keni komfortin që JU dëshironi.

Shpuza memoruese për komfort perfekt.

Shpuza memoruese mbështet qafën tuaj dhe formën e kokës duke ju dhënë komfortin që ju duhet për një gjumë të rehatshëm. Shpuza memoruese ju siguron që suporti në qafë dhe pjesën mbështetëse të jetë në nivel të lartë.

Shpuza memoruese është materiali që ka shënuar revulucion në materialet që janë përdorur për prodhumin e dyshekëve, jastëkëve. Ekspertet ende janë të fascionuar nga magjia që ka ky material në prodimin e produkteve për gjumë. Është njëri nga materialet që mbështet trupin tuja duke mos ju shkaktuar presion në pikat mbështetëse teë trupit. Veçoria kthyese në gjendjën origjinale pas tërheqjes së presionit që ka shpuza memoruese e bënë që ju të mos ndiheni që po ju shtrëngon dicka kur mbeshtetni kokën në jastëk.

Një pamje elegante që përshtete me të gjithë pamjet e dhomës së gjumit.

Jastëku Dormeo 2 në 1 është komforti që i duhet secilit për një gjumë të mirë, me pamje moderne dhe stil lehtë të kombinueshëm me pamjen tuaj të dhomës së gjumit. Dekori ngjyrë argjend në qoshet e jastëkut për stil që i duhet dhomës tuaj.

Jastëku ka zingjirin që ju lehtësisht të largoni mbeshtjellësin për pastrim dhe përshtatjen e lartësisë ideale për qafën dhe kokën tuaj.

Cfarë e bënë kaq të veçant jastëku Dormeo 2 në 1:

 • Përshtetshmëri perfekte për të gjitha pozitat e gjumit, në krah, shpinë apo barkazi
 • Ju mund të zgjedhni në mes të dy anëve që ka jastëku klasik dhe anatomik
 • Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të preferencave tuaja
 • E përshtatshme për të moshuar dhe të ri
 • Zgjedhje perfekte për të gjithë sezonet
Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër, 450g
Dimenionet 40X60
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100 % polyester
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat