Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Jorgan Aloe Vera

-40%
Jorgan jashtëzakonisht i butë i mbushur me fibra Wellsleep dhe i pasuruar me Aloe Vera që është e përshtatshme dhe rivitalizon lëkurën tuaj.
Koha e mbetur
Jorgan Aloe Vera

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 29,94 €

Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Jorgan jashtëzakonisht i butë i mbushur me fibra Wellsleep dhe i pasuruar me Aloe Vera që është e përshtatshme dhe rivitalizon lëkurën tuaj.
Më shumë
Detajet e Produktit

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Aloe Vera është jorgan i butë, vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Ka nxehtësi kofmore,
 • Nuk shkakton alergji!

Ju mban në ngrohtësi të rehatshme dhe ruan freskinë e trupit tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.

Zgjidhje perfekt për ata që vuajnë nga alergjitë

Jorgani Aloe Vera është zëvendësim i shkëlqyer për ata që duan jorgan me pupla por nuk mund ta përdorin shkaku i alergjive. Nëse jeni i ndjeshëm ndaj bakterieve, mikrobeve dhe puplave, ky jorgan është i përkryer për ju pasi që ka veti anti-alergjike; falë strukturës së tij, vetive jo-mikpritëse ndaj mikrobeve.

Lahet në 60C dhe kështu mundëson higjienë të përsosur si dhe ju garanton zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Si funksionon

Ndjesia e mbushjes me pupla por pa alergji

Jorgani Dormeo Aloe Vera është alternativë e shkëlqyer ndaj jorganëve të mbushur me pupla, të cilët shpesh janë shkaktar të alergjive dhe janë të vështirë për t’u mirëmbajtur. Jorgani Aloe Vera është i butë dhe komfor njashtu si jastekët me pupla por ka avantazhin që nuk e humb vëllimin e tij dhe nuk humb formën siq ndodh shpesh me jorganët me pupla.Vetitë anti-alergjike të mbushjes Wellsleep do t’ju ndihmojnë të keni gjumë të qetë. Fibrat inovative Wellsleep gjithashtu garantojnë shumë vite me ngrohtësi komode, ofron ajrosje konstante dhe netë pa djersë.

Fibra Wellsleep për ndjenjë të freskët gjatë gjithë kohës

Fibra Wellsleep të butë dhe në në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jorganit vëllim dhe fleksbilitet. Fibrat Wellsleep mundësojnë qarkullimin e mirë të ajrit dhe largim më të mire të lagështisë.

Djersitja është e rregulluar, ndërsa mikrobet, bakteriet dhe myku nuk grumbullohen në jorgan, kështu krijohet ambient gjumi më i shëndetshëm.

Fibrat Wellsleep kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë permes xhepave të ajrit. Pra, jorgani juaj është komfor pa marrë parasysh sezonën: është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për

 • të gjitha sezonet
 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jorgan sikur të ishte mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jorgani ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep
 • dhomat të ngrohta mesatarisht
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 100% poliestër (wellsleep e Avancuar mikrofibras), cca. 350gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester (softdream microfibers) with Aloe Vera finish
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat