Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Jorgan V2 Bamboo

-45%

Jorgani Dormeo Bamboo është i mbushur me fibrat e bambus. Një kombinim perfekt me jastekun Dormeo Bamboo.

Koha e mbetur
Jorgan V2 Bamboo

Çmimi i regullt: 69,90 €


Çmimi Special: 38,45 €

Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Dormeo Bamboo është i mbushur me fibrat e bambus. Një kombinim perfekt me jastekun Dormeo Bamboo.

Më shumë
Detajet e Produktit

Fibrat e bamboos janë të lehtë dhe anti bakterial, krejtësisht natyral, anti alergjik dhe anti bakterial, miqësor për lëkurën tuaj. Dallohet për një lehtësi dhe përthithje lageshtie të jashtëzakonshme, duke i dhënë gjumit tuaj një ndjenje freskie të këndshme. Ruan freskine e vet, falë vetive antibakteriale të bamboos neutralizon edhe aromat.

Mikrofibrat e avancuara i shtojnë volumin jorganit Dormeo Bamboo. Ato janë jashtëzakonisht të buta dhe të lehta, duke ju sigurar ngrohtësi, rehati dhe gjumë të rehatshëm.

Materiali:

 • mbushja 80% fibra bamboo, 20% mikrofibra te avanacuara wellsleep (poliester), 300gsm

Përmasat :

E disponueshme në dy përmasa të ndryshme:

 • 140 x 200
 • 200 x 200

Ngjyra: Bezhe

Kujdes gjatë përdorim: Mos përdorni hekur.

Lehtësi në mirëmbajtje: Jorgani mund të lahet në 60°C dhe është i përshtatshëm për personat që ka alergji dhe duhet te lajne regullisht jorganet e tyre.

Informata shtese
 • Adhuruesit e dyshekut të fortë
 • Për ata që kërkojnë një dyshek me mbështetje të mirë të shpinës
 • Për ata që duan të përfitojnë dobitë e aloe vera
 • Për ata që flenë shpesh me shpinë
 • Për ata që vuajnë nga dhimbjet e shpinës dhe fundshpinës
 • Për ata që vuajnë nga dhimja e muskujve
 • Ata që djersiten gjatë fjetjes
 • Për njerëzit me peshë të konsiderueshme
 • Për ata që vuajnë nga alergjitë
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 80% viscoze (celilozë bamboo), 20% poliestër (wellsleep® e Avancuar mikro fibër), 300gsm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat