Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Softest Set Warm Hug

-50%

I këndshëm, i ngrohtë dhe tepër i butë - Seti Warm Hug ju fton të mbështilleni në ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron ky material në ditët e ftohta që po vijnë.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 4 ngjyra.
 • Material cilësor.
 • Lahet në lavatriçe.
 • Me një mesazh emocional.
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.
Softest Set Warm Hug

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

I këndshëm, i ngrohtë dhe tepër i butë - Seti Warm Hug ju fton të mbështilleni në ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron ky material në ditët e ftohta që po vijnë.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 4 ngjyra.
 • Material cilësor.
 • Lahet në lavatriçe.
 • Me një mesazh emocional.
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Befaso të dashurit tuaj me përqafime të buta dhe të ngrohta!

Mbështillu dhe përjeto magjinë e butësisë si kurrë më parë! Zgjidh ngjyrën tënde të preferuar dhe mbështillni edhe më të dashurit tuaj me ngrohtësi, duke i suprizuar ata me mesazhe të personalizuar në batanije. Bëhu ti arsyeja e lumturisë së dikujt, duke shpërndarë ngrohtësi dhe dashuri për momente të paharrueshme. Përjeto butësinë dhe ngrohtësine e jashtëzakonshme të setit me të ri të Warm Hug. Sa herë që ju keni nevojë për një përqafim, strukuni në ngrohtësinë e batanijes magjike për rehati që zgjat. Mbështillu me ngrohtësi në çdo moment - kur je duke e lexuar librin tënd të preferuar, duke pushuar në divan apo duke shikuar TV. Një përqafim i ngrohtë i Setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.

Për një atmosferë plot me ndjenja në shtëpinë tuaj

Kombinimi magjepës i dyanshëm, i kthyeshëm me ngjyra të ngrohta dhe i leshtë në njërën anë, i butë dhe i ngrohtë në anën tjetër, kombinohen përsosmërisht me çdo dhome. Kështu duke i ofruar shtëpisë suaj edhe stil edhe rehati të mrekullueshme. Zgjidhni nga 4 ngjyrat e bukura: e kuqe, kafe, bezhë dhe gri. Çdokush mund të marr atë qe preferon.

Një dhuratë e përkryer për më të dashurit tuaj

Mos lejoni që i ftohti i vjeshtës dhe i dimrit të jenë ditë të ftohta për ju - trajtojeni veten dhe të dashurit tuaj me komoditet! Dhe në qoftë se ju do dëshironi të ndani ngrohtësi, seti Warm Hug është një dhuratë e përkryer - veçanërisht sepse çdo produkt ka një mesazh të bukur.

Një mesazh i ngrohtë

Çdo batanije përmban një shënim me një mesazh të bukur. Mesazhi gjëndet në anën e poshtme të batanies në përmasën 3 X 10 cm.

'Një përqafim i ngrohtë, thotë njëmijë fjalë.'

'Përqafomë mua dhe une do të përqafoj prap!'

'Shtëpia është aty ku është zemra.'

'E gjitha që keni nevojë është dashuria…..dhe përqafimi i ngrohtë!'

'Une do t'ju mbaj ngrohtë.. Gjithmonë.'

'Këtu është një përqafim vetëm për ju!'

'Ndënjëherë një përqafim i ngrohtë është e gjitha që ju duhet.'

'Dashuria e bën një shtëpi një shtëpi.'

Informata shtese

Rekomandohet për:

 • Persona që duan një batanie dhe jastëk të butë e të ngrohtë.
 • Persona që duan të shplodhen në divan pasi vijnë nga puna.
 • Ideale pë dhomën e gjumit ose të ndenjes.
 • Dhuratë ideale për miqtë, prindërit ose çiftet e sapomartuar.
Specifikat Teknike
Add Info Packaging: Vacuum
Shrinkage 1-3%

Maintenance:
All colours apart from red: Washable at 30°C
Red colour: Cold machine wash only.
Dimenionet Blanket size: 130x190cm; Pillow size: 40x40cm
Filling 100% Polyester; 100 gsm
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality