• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Batanije Dormeo Warm And Cozy me rrymë

-30%

1 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Batanija Dormeo Warm and Cozy (Me ngrohje) është njëri ndër produktet më të pëlqyera nga të gjithë ata që kanë pasur fatin që të provojnë ndjesinë e batanijës Dormeo me nxemje që kemi pasur para disa viteve! Tani me një material edhe më të butë Wellsleep për një përjetim edhe më të butë e të ngrohtë. Batanija me ngrohje është ekonomike dhe shumë e sigurtë falë siguresës që ka në prizë.

Çmimi i rregullt 69,90 EUR

Çmimi: 48,93 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Llastohuni në butësinë dhe ngrohtësinë e batanijes Dormeo Warm and Cozy

Çfarë mënyre më të mirë për të qëndruar ngrohtë kur godit era e dimrit se sa me një batanije te nxehtë dhe me mikrofibra të avansuara Wellsleep®. Batanija luksoze Dormeo Warm and Cozy është e bërë nga mikrofibra të avansuara Wellsleep®, e cila e mbështjell trupin tuaj dhe ju bën të ndiheni të ngrohtë dhe komod pavarësisht nga temperatura. Poashtu ky material ultra I butë Wellsleep është I butë për prekje dhe duket mrekullueshëm në shtratin tuaj poashtu!

Ndizet për disa minuta dhe ju përqafon në shtratin ose krevatin tuaj

Ju vie ftohtë? Ngrohuni shpejtë me një batanije ngrohëse! Vendoseni atë në shtratin tuaj

 • duke shikuar televizor
 • duke bërë një sy gjumë pasdite
 • kur ju vie ftohtë, por temperaturat nuk janë aq të ulëta për të ndezur ngrohjen qëndrore
 • kur të ktheheni brenda nga temperaturat e akullta jashtë

Apo vetëm për të marrë atë në shtrat për të ju përkundur në gjumë me ngrohtësinë e saj qetësuese.

Zgjidhni Nga 3 Temperaturat dhe Zgjedheni Kohën e Dëshiruar Ngrohëse

Ngrohja e shpejtë dhe kontrolluesi me ekran LED dhe parametrat e ngrohjes ju sigurojnë që ju mund të zgjidhni temperaturën më të rehatshme për ju. Ju mund të zgjedhni mes 3 temperaturave të ndryshme (16 ° C - 60 ° C) dhe menagjues të kohës prej 1-9 orë ose maksimum 12 orë.

Ne e Vëmë Sigurinë tuaj në vend të parë – Mbrojtje e sigurtë nga mbi-ngrohja

Batanija Dormeo është e sigurtë për t'u përdorur meqenëse ajo mbrenda ka të ndërtuar funksionin për mbrojtje nga ngrohja e tepërt.Ju jeni të sigurtë kur bleni një dyshek elektrik nga Dormeo, sepse ju jeni duke blerë një produkt me cilësi që ka qenë i testuar tërësisht dhe në përputhje me të gjitha standardet e BE-së.

Lahet në makinë larëse tuaj në shtëpi

Batanija mund të lahet në 40 °C në makinën larëse tuaj në shtëpi. Telekomanda mund të shkëputet në qoftë se ju deshironi ta pastroni batanijen tuaj.

Zgjedhje ekonomike për një dimër të ngrohtë

Jo vetëm që ajo do të ju mbajë të ngrohtë, batanija ngrohëse Dormeo poashtu do t'ju ndihmojë të kurseni në faturat tuaja për ngrohje. Nëse ju fikni termostatin natën dhe përdorni batanije elektrike për ngrohje të lokalizuar, kjo në fakt mund të jetë një mënyrë e gjelbër për të kursyer energji.

2 pamje – e kthyeshme në dy anë Batanija Dormeo me Ngrohje

Është dizajnuar me dy pamje, do të thotë është e kthyeshme – në një anë me lësh të butë e cila jep një ndjesi të parezistueshme dhe të ndaj lëkurës tuaj dhe në anën tjetër një material me shkëlqim ngjyrë bezhë të përbërë nga pambuku për të siguruar një ndjesi natyrale dhe ajërosje superiore. Mbushja me mikrofibra të avansuara Wellsleep® shton volumin dhe butësinë Struktura unike e mikrofibrave të avansuara Wellsleep® krijon xhepat e ajrit që sthojnë volum ekstra dhe një ndjenjë pellushi për batanije tuaj. Në të njëjtën kohë, kjo batanije është e lehtë dhe qëndron shumë e ngrohtë.

Përparësitë

 • Mikrofibra Wellsleep dhe I ngrohtë
 • Kontrolli I vetëm I ndashëm
 • LED ekran
 • 3 parametrat ngrohëse
 • 1-12 orë menagjues I kohës me zile
 • Mbrojtjë nga ngrohja e tepërt
 • Ofron ngrohtësi gjithëanshme
 • Lahet në maqine në 40 ° C
 • I përshtatshëm për të gjitha përdorimet e natës
 • I sigurtë dhe i lehtë për t'u përdorur
Informata teknike

Dimensionet : 140 x 200 cm.

Përbërja materiale:

 • Pjesa e sipërme: 100% pambuk, ngjyrë bezhë
 • Pjesa e brendshme:100% polieste, lesh , 300GSM
 • Mbushja: Wellsleep®, 200gsm
 • Voltazhi: 220-240V/50 Hz
 • Fuqia: 65w/75Ë

Mirëmbajta:

 • Lahet në 40°C.

Karakteristikat:

 • Sistem të ngrohjes
 • Kohëmatës
 • Mbrojtje nga ngrohja e tepërt
 • Kontrrollues të nxehtësisë që hiqet

Çmimi i rregullt 69,90 EUR

Çmimi: 48,93 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve1 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
Shume e mir
jam shum e knaqur kam ble te gjitha batanijet edhe batanijen me rrym shum e mir
Bardha Syla

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77