• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Batanije Dormeo Flip Fleecy

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Ndihuni komod në netët e ftohta me Batanijen Dormeo Fleecy. Ajo mund të transformohet lehtë nga një funksion në tjetër. Ju mund të përdorni atë si një jastëk me gëzof, si një batanije,apo si një mbulësë të ngrohtë për këmbët tuaja. Ju thjeshtë e shpalosni batanijen nga xhepi dhe e përdorni ashtu sic dëshironi ju.

Çmimi: 59,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Një batanije multisunksionale për cdo shtëpi

Batanija Dormeo Fleecy është e mrekullueshme për të ju mbajtur të ngrohtë përderisa qëndroni në kompjuter, jeni duke bërë detyrat e shtëpisë, apo duke u relaksuar në shtrat. Kur e palosni, ju mund ta pushoni kokën ju në një jastëk super të butë apo ju mund ta mbështetni shpinën tuaj kur jeni ulur në shtrat. E mbushur me një shtresë të hollë të gjeneratës së ardhshme se mikrofibrave të avansuara Wellsleep®, kjo batanije do të ju mbajë të ngrohtë dhe të rehatshëm në cdo stinë.

Në dispozicion në 3 ngjyra moderne që do të zbukurojnë interiorin e shtëpisë tuaj

Batanije Dormeo Fleecy është në dispozicion në 3 ngjyra moderne: e kuqe, blu, dhe gjelbër që do të shndrit dekorin e shtëpisë tuaj. Batanije Dormeo Fleecy i ka të gjitha: është shumë e butë, e lehtë dhe e rehatshme. Për arsye se është shumë multi-funksionalite, kjo batanije është e përkryer për çdo përdorimin. Dhe poshtu mund të lahet

 
Informata teknike

Përbërja materiale:

 • Mbulesa e jashtme: 100% polyester (microfleece)
 • Mbulesa e brendshme: 100% polyester
 • Mbushja: 100% polyester (ëellsleep® mikrofibra), cca. 120 gsm

Dimensionet:

 • Dimensionet e batanijes: 120X60/ Dimensionet e jastekut: 45x45 cm
 • Dimensionet e batanijes: 140X200/ Dimensionet e jastekut 55X55 cm

Mirembajtja:

 • Lahet në 30°C

Çmimi: 59,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77