• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastëk

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastek ju sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit. Është e punuar nga pambuku kualitativ i cili do të ju mbështjellë butësisht, duke ju mbajtur të ngrohët gjatë tërë natës.

Çmimi prej: 100,00 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Praktike dhe zhedhje ideal e per cilendo dhome te fjetjes

Dormoe Natura Seti Jorgan dhe Jastek eshte praktik, lehtesisht i kombinueshem me orendite tuaja ne dhome e gjumit per nje gjume ideal.
Jasteku Dormeo Natura ofron mbeshtetje optimale per qafen tuaj gjate gjumit, jorgani i mbushru me fibra Wellsleep do te ju ofroj ngrohetsine optimale per nje gjume te rehatshem. Wellsleep materiali karakterizohet per përparësi termike (të nxehtësisë) dhe janë të këndshme në prekje.
 
Dormeo Natura Seti Jorgan dhe Jastek vjen i vakumuar. 
 

Dimenzioni :

140X200 cm Jorgan + 1x jastëk 50x70 ( çmimi 100 euro)
200X200 cm Jorgan + 2x jastëk 50x70 ( çmimi 140 euro)
 

Materiali:

 • Pëlhurë: 100% pambuk organik
 • Mbushja: 100% (Wellsleep® Mikrofibra)
 • Ngjyra & Dizajni:
 • Ngjyra: bezh
 • Dizajni: e qepur ne forme të gjetheve
 • Zingjir (vetëm jastekët): ju mund te laroni mbushjen e jastekut nese nuk ju pershtate lartesia e jastekur (poashtu per te pastruas mbeshtjellesin

 

Çmimi prej: 100,00 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77