• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Sleep Sensation Jorgan dhe Jastëk

Top Produkti - Qershor

1 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Seti me jorgan dhe jastëk Sleep Sensation përbëhet nga materialet më të mira të cilat mbajnë larg papastërtitë, mikrobet dhe pluhurat.
 
 • 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
 • Jorgani i lehtë dhe i butë do ju mbështjellë çdo natë me ngrohtësinë e tij.
 • Jorgani i përshtatshëm për përdorim gjatë të gjithë stinëve të vitit.
 • Jastëku me qepje të ndryshme në të dy anët do ju dhurojë eksperiencën më të veçantë të gjumit.
 • Mund të pastrohen në 60°C për higjenë maksimale dhe mbrojtje ndaj alergjenëve.

Çmimi prej: 69,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Flini mirë me mikrofibrat e avancuara Wellsleep ® 

Jastëku dhe jorgani Sleep sensation përbëhen nga mikrofibrat speciale Wellsleep, të cilat janë më të mirat në stabilizimin e temperaturës së trupit duke I bërë këto produkte ideale për tu përdorur në çdo stinë të vitit.
Forma e tyre do të qëndrojë e njëjtë dhe pas shumë përdorimesh, si ditën e parë që ju i bëtë tuajat.
Jastëk i kthyeshëm për rehati ose një masazh të butë.

Dizajn prakit 

Jastëku i dizenjuar për tu përdorur nga të dyja anët e tij do ju ofrojë mbështetjen që i duhet kokës dhe qafës tuaj.
Qepja klasike e jastëkut në njërën anë do ju ofrojë butësinë e duhur për qafën tuaj, ndërsa qepja me mbushje në formë 3D nga ana tjetër do ju japë ndjesinë e masazhit të lehtë për një gjumë të qetë dhe më të rehatshëm.
 
Forma e tij klasike e bën atë jastëkun ideal për çdo pozicion tuajin gjatë gjumit , duke u përshtatur me formën e qafës dhe kokës.
Jorgan i ajrosshëm dhe i lehtë.
 
Qepja e veçantë e jorganit  në formë rombesh do mbështjellë çdo natë trupin tuaj me butësinë e tij, duke I ofruar atij ngrohtësinë e nevojshme.
 
 
Përmasat në dispozicion:
 • 1x jorgan 140x200 cm + 1x jastëk klasik 50x70
 • 1x jorgan 200x200 cm + 2x jastëk klasik 50X70
 
Përbërja e materialit:
 • Jorgani - Pëlhurë e mbushur me tegela: 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®) Pa ngjyrë (e bardhë natyrale)
Mbushja:
 • 100% poliestër Jastëku: Pëlhura e sipërme: 100% poliestër (mikrofibra të avancuara Wellsleep®) Pëlhura e poshtme: 100% poliestër
Bërthama:
 • 100% poliestër Pa ngjyrë (e bardhë natyrale)

Çmimi prej: 69,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve1 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
Dormeo sleep sensation jorgan dhe jastek
Prudukt shume i mire per rehati dhe shume komfor
Adelina

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77