• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jastëk Klasik Eucalyptus

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jastëku Eucalyptus është 100% anti-alergjik. Mbulesa është e prodhuar me mikrofibra TENCEL që sigurojnë një gjumë të freskët dhe të thatë gjatë natës.

Çmimi: 29,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i Ri Eucalyptus nga Dormeo

Jastëku eucalyptus është 100% anti-alergjik. Mbulesa e tij është e prodhuar me mikrofibra natyrale TENCEL të cila sigurojnë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës.

 • 100% mikrofibra natyrale Tencel, nga pema Eucalyptus
 • Stabilizon temperaturën
 • Lartësi dhe fortësi e rregullueshme
 • Anti-alergjik
 • Formë klasike

Një jastëk i dizenjuar për gjumë të rehatshëm dhe higjenik

Mbulesa e jastëkut të ri Eucalyptus është e prodhuar me material 100% natyral Tencel dhe pambuk, për t'ju ofruar butësinë e natyrës në lëkurën tuaj.

Fibrat natyrale të Tencelit të cilat dalin nga përpunim i drurit të pemës Eucalyptus.

 • DRU
 • DRU I PERPUNUAR
 • TENCEL
 • PRODUKTI

50% më shumë përthithje, Natyral anti-alergjik

Tenceli është 100% organik dhe me përmbajtje plotësisht natyrale dhe përmban më pak energji dhe ujë.

 • Natyal

 • Freski si linoja

 • Butësi si mëndafshi

 • Ngrohtësi si leshi i deles

 • Fortësi si poliestra

 • Më shumë përthithje se pambuku

Ne kemi marrë më të mirën nga natyra për të prodhuar një jastëk i cili të ofrojë higjene natyrale dhe antialergjike.

RREZIK BAKTERIAL!

Sa i vjetër është jastëku juaj?

Dhimbje koke dhe qafe çdo mëngjes? Jastëku juaj ka humbur formën e tij dhe ju nuk flini rehat si më parë? Ka humbur freskinë? Jastëku juaj i vjetër përmban lëkura të vdekura, bakterie dhe miliona mikrobe e papastërti - jastëket e vjetër janë të rrezikshëm për shëndetin tuaj!

Ja pse Dormeo ju rekomandon të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet! Dhe ku ka më mirë se tani - Dormeo e ka një zgjidhje për ju – jastëku natyral Eucalyptus!

Si funksionon

Ambjent gjumi i freskët dhe i thatë

Fibrat e Tencelit do të sigurojnë një ambjent gjumi të përshtatshëm duke siguruar freski, thatësi dhe vetëajërosje.

Falë vetisë për stabilizimin e temperaturës - do të sigurojë ngrohtësi në netet e ftohta dhe freski në netët e nxehta.

Materiali i Tencelit në brëndësi të jastëkut Eucalyptus është i pastër, natyral dhe antialergjik. Ka veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë duke siguaruar një ambjent gjumi të thatë e të freskët gjatë gjithë natës.

Një jastëk i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku i ri Euctaliptus siguron mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës në çdo pozicion gjumi. Ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësine sipas formës tuaj të kokës ose pozicionit tuaj të gjumit. Është shumë e thjeshtë mjafton të hapni zinxhirin dhe ju mund të hiqni ose shtoni mbushjen - për të siguruar mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën.

Cilido qoftë poziconi juaj i gjumit, nëse gërrhisni apo keni probleme me qafën, jastëku Eucalyptus plotëson të gjitha nevojat tuaja.

Lahet në lavatriçe në 40 °C

Për higjene maksimale ju mund të lani jastëkun lehtësisht në lavatriçe në 40 °C dhe forma e jastëkut nuk do të ketë asnjë ndryshim!

Informata teknike

Materiali:

 • Materiali: 55% lycolell (Tencel®), 45% pambuk
 • Mbulesa e jastekut : 55% lycocell (Tencel®), 45% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Mbushja: 100% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Përmasa: 50x70 cm

Mirëmbajtja:

Çmimi: 29,90 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77