• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jorgan Dormeo Fresh

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Shijoni Jorganin Dormeo Fresh Memo Elastic fibre / Wellsleep® mbushje që është e butë në të prekur dhe adaptive për trupin tuaj. Dizajn unik me përfitime të shumëfishta. Bërë 100% nga pambuk me Sulphur® trajtimit antibakterial dhe hypoallergenic për të siguruar një mjedis më të mirë të fjetur.

Çmimi prej: 64,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Shijojeni gjumin më të rehatshëm çdo natë.

Duke siguruar zgjidhje përfundimtare për të shijuar gjumë më të rehatshëm çdo natë. Jorgani me trashësi mesatarë është i përshtatshëm për përdorim në të gjitha stinët, kombinimi i materialeve të cilësisë më të lartë për përfitime të shumta për të siguruar juve me mjedisin më të shëndetshem te mundshëm të gjumit gjatë gjithë vitit.

Pambuku 100% Natyral pa kimikale

Jorgani është bërë 100% nga pambuku, karakteristikat e fuqisë dhe qëndrueshmëris të cilat janë të krahasohen me një ajrosje të shkëlqyer dhe një butësi furmëzuese dhe ndjesi natyrore. Ne kemi zgjedhur ngjyren e bardhë pëlhure për të siguruar: 

 • Një ngjyrë natyrale
 • Nuk ka përdorimi kimikale zbardhuese.
 • Material ekologjikisht miqësore.
 • Kujdes të lehtë.

Fibra Elastike 

Pranverë e re - strukturat molekulare memo me fibra elastike janë shtuar në mbushje për të krijuar një ndjesi të butë, të lehtë dhe për ajrosje që siguron një mbështetje luksoze me elasticitet të lartë.

 • Është i butë në të prekur.
 • Përshtatet me konturet unike të trupit tuaj. 
 • Kthehet në formën e tij natyrore.
 • Mbetet i përgjegjshëm për lëvizjet e trupit tuaj.

Mbushja Wellsleep jashtëzakonisht rezistente ndaj njollave & termike.

Kemi kombinuar më të mirat e fibrave elastike memo me mikrofibrat Wellsleep për veti të shkëlqyera termike dhe për të shtuar volum ekstra për një ndjesi të butë. Mbushja gjithashtu thith lagështirën minimale për të siguruar rezistencën efektive për njollat.

Ideal për ato që vuajnë nga alergjitë.

Trajtimi i jorganit me pëlhurë natyrore argjëndi anti - bakteriale i jep mundësi jorganit për të dhënë një freski dhe pastërti të qëndrueshme. Jorgani do të mbetet anti - alergjik pas çdo larje.

Informata teknike

Përbërja e materialit:

 • Pëlhura: 100% pambuk ( ngjyrë e bardhë )
 • Mbushja: 50 % poliestër / 50% poliestër ( Fibra elastike memo ), 350 gsm

Mirëmbajtja: 

 • Lahet në 60º

Përmasat:

 • 140 x 200 cm
 • 200 x 200 cm

Çmimi prej: 64,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77