• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jorgan Dyshtresor Dormeo Golden Dreams

-55%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jorgani dyshtresor Dormeo Golden Dreams mbeshtjell trupin tuaj me ngrohtesi dhe butesi gjate kater stineve te vitit. Jorgani dyshtresor me susta, ju lejon qe nga 2 jorganet e tij te perfitoni 3 kombinime te ndryshme. Jorgani me i holle per ne vere, jorgani me i trashe per ne pranvere dhe vjeshte, dhe kur kombinohen te dy bashke per stinen e dimrit. Keshtu ky jorgan ju ofron mjedis optimal te gjumit gjate tere vitit.

Çmimi i rregullt 79,98 EUR

Çmimi: 35,99 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan per te gjitha stinet

Jorgani dyshtresor perbehet nga mikrofije wellsleep dhe mikrofibra Tencel, te dyja marka te regjistruara nga Dormeo per mikrofije qe vetem produktet nga Dormeo i permbajne ato.

Jorgani dyshtresor Golden Dreams mbeshtjell trupin tuaj me ngrohtesi dhe butesi gjate kater stineve te vitit. Jorgani dyshtresor me susta, ju lejon qe nga 2 jorganet e tij te perfitoni 3 kombinime te ndryshme. Jorgani me i holle per ne vere, jorgani me i trashe per ne pranvere dhe vjeshte, dhe kur kombinohen te dy bashke per stinen e dimrit. Keshtu ky jorgan ju ofron mjedis optimal te gjumit gjate tere vitit. Gjithashtu jorgani dyshtresor ofron freski dhe pasterti qe zgjat. Jorgani dyshtresor Golden dream eshte I pershtatshem sidomos per njerezit me probleme me alergjite sepse ai I ruan vetite anti-bakteriale edhe pas larjeve te shpeshta. Butesia, freskia, ngrohtesia dhe vetia e shkelqyer absorbuese e fibrave natyrale Tencel e bejne jorganin teper te bute dhe tejet te rehatshem. Po ashtu karakteristikat e tij bejne qe mejdisi juaj te jete i fresket, i ajrosur dhe i thate, per nje gjume te persosur.

Rekomandohet për

Avantazhet kryesore

 • Fibrat Tencel® thithin lagështine
 • Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® rrisin volumin e jorganit tuaj
 • AIRX Sistemi në pjesën e poshtme mundeson qarkullimin optimal re ajrit përgjate jorganit
 • Jorgan i butë dhe i ngrohtë
 • 2 jorgan për te gjitha stinet
 • I pershtatshem per personat qe vuajne nga alergjite
 • Mirembahet shume lehte

Çmimi i rregullt 79,98 EUR

Çmimi: 35,99 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77