• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Jorgan Dyshtresor Dormeo Siena

-50% Club5*

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Jorgan praktik 3 në 1, i bërë nga 2 shtresa që të përkëdhel trupin tuaj gjatë 4 stinëve. Pasi që është i bërë nga materiali natyral dhe fibrat sintetik ky jorgan është i lehtë, komfor dhe anti-alergjik.

Çmimi prej: 129,95 EUR

Çmimi për Club5 64,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Siena është jorgan i butë, vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Ka nxehtësi kofmore,
 • Nuk shkakton alergji!

Ju mban në ngrohtësi të rehatshme dhe ruan freskinë e trupit tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.

Zgjidhje perfekt për ata që vuajnë nga alergjitë

Jorgani Siena është zëvendësim i shkëlqyer për ata që duan jorgan me pupla por nuk mund ta përdorin shkaku i alergjive. Nëse jeni i ndjeshëm ndaj bakterieve, mikrobeve dhe puplave, ky jorgan është i përkryer për ju pasi që ka veti anti-alergjike; falë strukturës së tij, vetive jo-mikpritëse ndaj mikrobeve.

Lahet në 60C dhe kështu mundëson higjienë të përsosur si dhe ju garanton zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Si funksionon

Ndjesia e mbushjes me pupla por pa alergji

Jorgani Dormeo Siena është alternativë e shkëlqyer ndaj jorganëve të mbushur me pupla, të cilët shpesh janë shkaktar të alergjive dhe janë të vështirë për t’u mirëmbajtur. Jorgani Siena është i butë dhe komfor njashtu si jastekët me pupla por ka avantazhin që nuk e humb vëllimin e tij dhe nuk humb formën siq ndodh shpesh me jorganët me pupla.

Vetitë anti-alergjike të mbushjes Wellsleep® do t’ju ndihmojnë të keni gjumë të qetë. Fibrat inovative Wellsleep® gjithashtu garantojnë shumë vite me ngrohtësi komode, ofron ajrosje konstante dhe netë pa djersë.

Fibra Wellsleep® për ndjenjë të freskët gjatë gjithë kohës

Fibra Wellsleep® të butë dhe në në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jorganit vëllim dhe fleksbilitet. Fibrat Wellsleep® mundësojnë qarkullimin e mirë të ajrit dhe largim më të mire të lagështisë.

Djersitja është e rregulluar, ndërsa mikrobet, bakteriet dhe myku nuk grumbullohen në jorgan, kështu krijohet ambient gjumi më i shëndetshëm.

Fibrat Wellsleep® kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë permes xhepave të ajrit. Pra, jorgani juaj është komfor pa marrë parasysh sezonën: është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për
 • të gjitha sezonet
 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jorgan sikur të ishte mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jorgani ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
 • dhomat të ngrohta mesatarisht

Informata teknike

Madhësia dhe materialet

 • madhësia 140 x200 cm ose 200 x 200
 • këllëfi: 100% fibra Softdream
 • mbushja e jorganit: 100% fibra Wellsleep®, 350 g/m²
 • tkurrja: 2–3%
 • rankimi top: 3

Çmimi prej: 129,95 EUR

Çmimi për Club5 64,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77