• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

DHURATË: Seti Perfect Sleep

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

DHURATË: Jorgan dyshtresor Dormeo Perfect Sleep

Çmimi: 0,01 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Treat Your Bedroom to All Seasonal Warmth and Comfort

You deserve the best, so why not enjoy it in all seasons? Perfect Sleep Double Duvet promises the ultimate in warmth and comfort while it provides the option of combining two separate duvets into a single unit. This perfect four season solution means you can:

 • Use only the thicker duvet in autumn/spring
 • Use only the thinner duvet in summer
 • Combine both the thicker and thinner duvets in winter

Appealing Design Creates a Sharp Focal Point

And we haven’t forgotten that the space you sleep in should also be one that appeals to your every sense. The upper side of the light duvet features an attractive print that provides an appealing contrast to its matching solid colour bottom.

Both a Functional and Decorative Solution

Their attractive style means you can also use each of the duvets as decorative throws or blankets – keeping you warm all year long while brightening up your bedroom.

Fully Washable with no Cover Required

What is more, Perfect Sleep Double Duvet is fully washable, which means that no duvet cover required.

A Soft Downy Feel with Fluffy Volume

Wellsleep® advanced microfibers filling is extremely versatile in use and function. Great thermal properties ensure you stay toasty and warm but never too hot. And the unique structure of the fibres creates air pockets that add extra volume for an exceptional soft and fluffy downy feel.

Natural Resistance to Stain for Optimal Hygiene

Wellsleep® advanced microfibers also boast minimal moisture absorption to provide an extremely effective natural resistance against unsightly stains and odours.

The Healthiest Sleep Environment with Viscose Fibres

And this time we’ve even combined Wellsleep® with natural-based viscose fibres for optimal softness and comfort. Viscose fibres boast excellent thermoregulation properties and moisture management – exactly what you need during warmer times of the year for healthier, more hygienic sleep.

Çmimi: 0,01 EUR

Nuk ka sasi

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77