• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Seti Dormeo Sweet Dreams

-50%

  0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

  Jepni dhomës tuaj të gjumit një pamje të re me setin tonë të ri Dormeo Sweet Dreams. Kënaquni me kombinimin unik inovativ dhe dekorativ të kombinuara në këtë set të mahnitshëm të gjumit.

  Çmimi i rregullt: 69,90 EUR

  Çmimi prej: 34,95 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë
  Përshkrimi

  Dizajn inovativ dhe praktik

  Sistemi i veçantë i Setit Dormeo Sweet Dreams ju mundëson që të ndërroni shtratin tuaj shpejtë dhe me lehtësi. Ndërrimi i shtratit I formës klasike që dikur ka marrur shumë kohë tani është zëvëndësuar me ide inovative që kursen shumë kohë dhe e bën procesin e ndërrimit të shtrati tuaj shumë më të këndshme.

  Sistemi i ri karakterizohet me mbulesë të jorganit të projektuar në mënyrë unike e cila është e bashkangjitur tashmë në jorgan me butona. Kjo zgjidhje e zgjuar ndryshon mënyrën që ju rregulloni shtratin tuaj dhe shton origjinalitet dhe stil në dhomën tuaj të gjumit.

  Një set modern i gjumit për shtëpinë tuaj

  Seti i ri Dormeo Sweet Dreams dekoron dhomën tuaj të gjumit me një set elegant gjumi që do të sjellë freski dhe ngjyra në shtëpinë tuaj.

  Ngjyra e kaltër si qielli së bashku me gjethet violet në anën e sipërme të jorganit kombinohen në mënyrë të përkryher me pjesën e poshtme të setit për një pamje bashkëkohore në dhomën e gjumit tuaj.

  Pambuk me cilësi të lartë për prekje të butë të natyrës

  Seti i carcafeve me ngjyra solide përbehet nga 100% pambuk i butë, i përshtatshem me çdo lloj të lëkures.

  Ekstra vëllim, rrjetë unike AirX

  Jorgani është i mbushur me mikrofibra Wellsleep të avancuara hipo-alergjenike. Struktura unike krijon xhepat e ajrit dhe shton volumin e jorganit, i cili ofron një ndjenjë të butë pelushi, duke e bërë atë të veçantë në krahasim me jorganët e tjerë. Rrjeta unike AirX në pjesën e poshtme garanton ajrosje supreme gjatë gjumit, për freski, ajrosje dhe butësi.

  Informata teknike

  Seti Dormeo Sweet Dreams është në dispozicion si 3 pjesësh dhe 4 pjesësh:

  Seti 3 pjesësh përfshin:

  • jorganin 140x200
  • çarcafin 140x244
  • këllef jastëku 60x80

  Seti 4 pjesësh përfshin:

  • Jorganin 200x200
  • çaracafin 200x244
  • 2x këllefë jastëku 60x80

  PËRBËRJA MATERIALE:

  Jorgani:

  • Mbulesa e siperme: 100% poliester (SoftDream microfiber)
  • Mbulesa e poshtme: 100% poliester (AirX System)
  • Mbushja: 100% poliester (Wellsleep avancuar fibrave mikro), përafërsisht. 150 gsm
  • Këllefët: 100% pambuk
  • Jastëku: 100% pambuk

  MIRËMBAJTJA:

  • lahet në 40 ° C
  • nuk përdoret zbardhues
  • thahet në temperaturë të ulët
  • mund të hekurosen
  • lahen me ngjyra të ngjashme

  Çmimi i rregullt: 69,90 EUR

  Çmimi prej: 34,95 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë

  Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

  Shkruaj një koment

  Si e vlerësoni ju këtë produkt?

  Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

  Faleminderit për komentin tuaj

  Komenti u pranua dhe po verifikohet.

  Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

  Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

  Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

  Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

  A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

  Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

  Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

  Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

  Për porosi telefononi në: 038 244 644 77