• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Dormeo Softest Warm Hug Set

-50%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

I këndshëm, i ngrohtë dhe tepër i butë - Seti Warm Hug ju fton të mbështilleni në ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron ky material në ditët e ftohta që po vijnë.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 4 ngjyra.
 • Material cilësor.
 • Lahet në lavatriçe.
 • Me një mesazh emocional.
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.

Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

Çmimi prej: 24,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Befaso të dashurit tuaj me përqafime të buta dhe të ngrohta!

Mbështillu dhe përjeto magjinë e butësisë si kurrë më parë! Zgjidh ngjyrën tënde të preferuar dhe mbështillni edhe më të dashurit tuaj me ngrohtësi, duke i suprizuar ata me mesazhe të personalizuar në batanije. Bëhu ti arsyeja e lumturisë së dikujt, duke shpërndarë ngrohtësi dhe dashuri për momente të paharrueshme. Përjeto butësinë dhe ngrohtësine e jashtëzakonshme të setit me të ri të Warm Hug. Sa herë që ju keni nevojë për një përqafim, strukuni në ngrohtësinë e batanijes magjike për rehati që zgjat. Mbështillu me ngrohtësi në çdo moment - kur je duke e lexuar librin tënd të preferuar, duke pushuar në divan apo duke shikuar TV. Një përqafim i ngrohtë i Setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.

Për një atmosferë plot me ndjenja në shtëpinë tuaj

Kombinimi magjepës i dyanshëm, i kthyeshëm me ngjyra të ngrohta dhe i leshtë në njërën anë, i butë dhe i ngrohtë në anën tjetër, kombinohen përsosmërisht me çdo dhome. Kështu duke i ofruar shtëpisë suaj edhe stil edhe rehati të mrekullueshme. Zgjidhni nga 4 ngjyrat e bukura: e kuqe, kafe, bezhë dhe gri. Çdokush mund të marr atë qe preferon.

Një dhuratë e përkryer për më të dashurit tuaj

Mos lejoni që i ftohti i vjeshtës dhe i dimrit të jenë ditë të ftohta për ju - trajtojeni veten dhe të dashurit tuaj me komoditet! Dhe në qoftë se ju do dëshironi të ndani ngrohtësi, seti Warm Hug është një dhuratë e përkryer - veçanërisht sepse çdo produkt ka një mesazh të bukur.

Një mesazh i ngrohtë

Çdo batanije përmban një shënim me një mesazh të bukur. Mesazhi gjëndet në anën e poshtme të batanies në përmasën 3 X 10 cm.

'Një përqafim i ngrohtë, thotë njëmijë fjalë.'

'Përqafomë mua dhe une do të përqafoj prap!'

'Shtëpia është aty ku është zemra.'

'E gjitha që keni nevojë është dashuria…..dhe përqafimi i ngrohtë!'

'Une do t'ju mbaj ngrohtë.. Gjithmonë.'

'Këtu është një përqafim vetëm për ju!'

'Ndënjëherë një përqafim i ngrohtë është e gjitha që ju duhet.'

'Dashuria e bën një shtëpi një shtëpi.'

Si funksionon

Avantazhet:

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 4 ngjyra tërheqëse.
 • Material cilësor.
 • Lahet në lavatriçe
 • Me një mesazh emocional.
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.
Rekomandohet për

Rekomandohet për:

 • Persona që duan një batanie dhe jastëk të butë e të ngrohtë.
 • Persona që duan të shplodhen në divan pasi vijnë nga puna.
 • Ideale pë dhomën e gjumit ose të ndenjes.
 • Dhuratë ideale për miqtë, prindërit ose çiftet e sapomartuar.
Informata teknike
 • Paketimi: Vakuum
 • Materiali: 100% Polyester
 • Mbushja: 100 gsm
 • Dimensionet e batanijes: 130x190cm
 • Dimensionet e jastëkut: 40x40cm

Mirëmbajtja:

 • Të gjitha ngjyrat përpos të kuqes: Lahen në 30°C
 • Ngjyra e kuqe: lahet në makinë me ujë të ftohtë.

Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

Çmimi prej: 24,95 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77