• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Batanije Dormeo Warm And Cozy me pulla

-40%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Kjo batanije jashtëzakonisht e ngrohtë dhe e rehatshme është ideale për ditët dhe netët e ftohta. Dy pamjet e kthyeshme, njërën me lesh të butë. Mbushur me mikrofibra anti-alergjike Wellsleep®. Mund ta përdorni si batanije apo jorgan. Lahet në makinë larëse. Me pulla, mund te paloset

Çmimi i rregullt 99,90 EUR

Çmimi: 59,94 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Mbështilleni veten me ngrohtësi të këndshmë në ditët dhe netët e ftohta

Nëse ju adhuroni të kaloni mbrëmjet tuaja para TV me një filxhan çokollatë të nxehtë në dorë, batanija Dormeo Warm and Cozy do të ofrojë rehatinë që ju kërkoni. Kjo batanije është shumë e ngrohtë dhe e rehatshme e cila është dizajnuar veçanërisht për ditët dhe netët e ftohta dhe mund të përdoret si një jorgan apo batanije.

Leshi i butë ofron një ndjesi të parezistueshme

Batanija Dormeo Warm and Cozy është dizajnuar me dy pamje, do të thotë është e kthyeshme – në një anë me lësh të butë e cila jep një ndjesi të parezistueshme dhe të ndaj lëkurës tuaj dhe në anën tjetër një material me shkëlqim ngjyrë bezhë të përbërë nga pambuku për të siguruar një ndjesi natyrale dhe ajërosje superiore.

Mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep®

Struktura unike e mikrofibrave të avansuara Wellsleep® krijon xhepat e ajrit që sthojnë volum ekstra dhe një ndjenjë pellushi për batanije tuaj. Në të njëjtën kohë, kjo batanije është e lehtë dhe qëndron shumë e ngrohtë.

Karakteristika hipoanalergjike me ajrosje të plotë për ata që vuajnë nga alergjitë.

Mikrofibrat kanë karakterisika hipoalergjike që sigurojnë që batanija të mbetet plotësisht e ajërosshme, duke e bërë atë ideale për personat me lëkurë të ndjeshme dhe për ata që vuajnë nga alergjitë.

Qëndrueshmëria dhe fortësia kombiohen me butësinë dhe ndjesinë natyrale

Pjesa e sipërme e batanijes është bërë nga pambuku, karakteristikat si qëndrueshmëria dhe fortësia e të cilit kombinohen vetëm me të ndjesinë e saj të butë dhe natyrale.

Lahet në makinë larësë për higjienë superiore dhe mirëmbajte të lehtë

Batanija Dormeo Warm and Cozy Blanket lahet në makinë larësë dhe ka dimensione 140 x 200 cm.

Informata teknike

Përbërja materiale:

 • Pjesa e sipërme: 100% pambuk , ngjyrë bezhë
 • Pjesa e brendshme: 100% Poliester, lesh, 300GSM
 • Mbushja: 100% poliester (Ëellsleep® fibra të avansuara), 200gsm

Mirëmbajtja: lahet në 40°

Çmimi i rregullt 99,90 EUR

Çmimi: 59,94 EUR

Shto në shportë produktin

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77