Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
  • Dërgesa me postë të shpejtë
  • Në të gjithë Kosovën
  • 100% blerje të sigurta

Jorgan Eucalyptus

Jorgan me material 100% natyral me mbushje Tencel dhe Wellsleep i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët e të rehatshëm gjatë gjithë natës.Ju mund të përdorni këtë jorgan përgjatë gjithë vitit.

Jorgan Eucalyptus
Nga 59,90 € Nga
Stoku:
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgan me material 100% natyral me mbushje Tencel dhe Wellsleep i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët e të rehatshëm gjatë gjithë natës.Ju mund të përdorni këtë jorgan përgjatë gjithë vitit.

Më shumë
Detajet e Produktit

Filini më mirë me jorganin natyral Eucalyptus

Keni probleme me djerësitjen gjatë natës? Jeni duke kërkuar për një jorgan të lehtë dhe të freskët? Dormeo beson se natyra e di se çfare duhet për një gjumë të qetë e të rehatshëm. Dhe kjo është arsyeja pse jorgani Eucalyptus është i mbushur me material Tencel, 100% natyral, i cili ka veti unike në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës.

Është koha për të fjetur më mirë!

2 materiale të cilat dhurojnë freski

Zhytuni në butësinë dhe freskinë që do t'ju dhurojë jorgani Eucalyptus çdo natë. Kombinimi i fibrave Tencel dhe Wellsleep® të cilët sigurojnë një gjumë të rehatshëm dhe të zgjoheni të freskët dhe të shplodhur çdo ditë.

Është shumë vapë gjatë natës? Materiali AirX System në pjesën e poshtme të jorganit do të sigurojë qarkullimin e ajrit dhe do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë. Ju mund të përdorni këtë jorganin përgjatë gjithë vitit.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200; 200x200 cm
Filling 50% lyocell (Tencel®), 50% poliestër (Wellsleep® e Avancuar mikro fibër), cca. 300 gsm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality