Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Lettera

Photo
Video

Jepni ngjyrë zemrës dhe dhomës tuaj të gjumit me një mesazh modern modës dhe të përjetshëm - 'Shtëpia është aty ku është Zemra'. Materiali 100% pambuk jep butësi shtesë dhe mbyllja me pulla mundëson që këllëfët të qëndrojnë sigurt. Në dispozicion në dy kombinime me ngjyra.

Set Çarçafësh Lettera
Nga 19,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepni ngjyrë zemrës dhe dhomës tuaj të gjumit me një mesazh modern modës dhe të përjetshëm - 'Shtëpia është aty ku është Zemra'. Materiali 100% pambuk jep butësi shtesë dhe mbyllja me pulla mundëson që këllëfët të qëndrojnë sigurt. Në dispozicion në dy kombinime me ngjyra.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngrohni zemrën tuaj çdo mëngjes dhe para gjumit

Ne të gjithë e dimë se nuk ka vend si shtëpia dhe kjo është mirë që gjithmonë të kujtohet. Ky set modern, ofron një mesazh të vecantë të shkruar mbi këllëf ' Shtëpia është aty ku është Zemra ' - një shënim I bukur më të cilin ju mund të zgjoheni çdo mëngjes dhe para se të shkoni për të fjetur.

Argëtohuni me butësinë shtesë të 100% pambuk

I pasur me 100% pambuk ky set ofron butësi shtesë që lë një ndjesi të butë natyrale në lëkurën tuaj. Ideal vecanërisht për ata që vuajnë nga alergjitë.

Mbyllja me pulla mundëson që këllëfët të qëndrojnë në vend

Mbulesa e jorganit karakterizohet me një mbyllje praktike me pulla i cili siguron që jorgani juaj të qëndrojë në vend, madje edhe kur lëvizni gjatë natës. Ndërsa mbylljet e jastëkëve ofrojnë një sipërfaqe të butë për qafë dhe kokë.

Në dispozicion në dy ngjyra atraktive

Këllëfët Dormeo Lettera janë në dispozicion në dy ngjyra atraktive – kaltër, me mesazhin e printuar ngjyrë bezhë dhe ngjyrë bezhë me mesazhin të printuar me ngjyrë hiri.

Specifikat Teknike
Add Info Madhësitë e disponueshme: 140x200cm, 200x200cm, 220x240cm
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk, polyester
Ngjyrat e disponueshme bezhë, kaltër
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti