Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Twins

Photo
Video
-20%

Shëndrroni dhomën tuaj të gjumit në një vend ku ju do të përjetoni relaksin dhe rehatinë. Këllefët Twins të dizajnuara me një stil modern do të bëjnë që dhoma juaj e gjumit të duket frekuese dhe dinamike në të njëjët kohë. Materiali 100% Pambuk Saten do të ju siguroj që dhoma juaj të duket me stil.

Set Çarçafësh Twins

Çmimi i regullt: 39,80 €


Çmimi Special: 31,84 €

Zgjedh opsionin
Telefono në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shëndrroni dhomën tuaj të gjumit në një vend ku ju do të përjetoni relaksin dhe rehatinë. Këllefët Twins të dizajnuara me një stil modern do të bëjnë që dhoma juaj e gjumit të duket frekuese dhe dinamike në të njëjët kohë. Materiali 100% Pambuk Saten do të ju siguroj që dhoma juaj të duket me stil.

Më shumë
Detajet e Produktit

2 stile të ndryshme në një set të këllëfëve

  Zbukurojeni, rifreskojeni dhomën tuaj me një dizajn me elegancë dhe cilësi më të lartë me këllëfët Dormeo më të ri Twins. Ju mund të përdorni setin në të dy anët që të keni dy pamje të ndryshme në dhomën e gjumit me një set të vetëm.  
 • Pamja e parë ka ngjyra moderne bezhe e dizajnuar me rrathe te printuar qe bejne qe kellefet Twins te duket ne mode dhe dinamike.
 • Pamja e dytë është njëngjyrëshe gjelbërt, kaltër e hapur, vjollcë, hiri dhe portokalli  që i jep dhomës tuaj të gjumit pamje relaksuese dhe elegante.
  Këllëfët Twins janë 100% saten pambuku që do të ju jëp një ndjesi butësie dhe ndriqimi në dhomën tuaj.  Mbyllet me patent që do të ju bëj ndrimin e tyre dhe më të lehtë.  
 • Materiali 100% saten pambuku 
 • Në dispozicjon më katër ngjyra; gjelbërt, kaltër, vjollcë dhe hiri e mbylltë dhe portokalli.
 • Dimenzioni tek: 1 x këllëf  jorgani (140x200)  dhe 1 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Dimenzioni qift: 1 x këllëf  jorgani (200x200)  dhe 2 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Mund të pastrohet në 40 grad celsius
 • Mbyllet me patent  
 
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star