Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Blossom

Photo
Video
-20%

Pamje moderne me lula te dizajnuara sikurse me gjyrat të ujit. 

 • Materiali i këlëfëve është pambuku i cilësis së lartë Tencel
 • Ky set i bukur pasuron dukjen në dhomen tuaj të gjumit 
 • Në dispozicjonë me dy ngjyra: Kaltër dhe Vjollce
 • Dimenzioni tek: 1 x këllëf  jorgani (140x200)  dhe 1 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Dimenzioni qift: 1 x këllëf  jorgani (200x200)  dhe 2 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Lahet ne 40 Grade 
Set Çarçafësh Blossom

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 31,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Pamje moderne me lula te dizajnuara sikurse me gjyrat të ujit. 

 • Materiali i këlëfëve është pambuku i cilësis së lartë Tencel
 • Ky set i bukur pasuron dukjen në dhomen tuaj të gjumit 
 • Në dispozicjonë me dy ngjyra: Kaltër dhe Vjollce
 • Dimenzioni tek: 1 x këllëf  jorgani (140x200)  dhe 1 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Dimenzioni qift: 1 x këllëf  jorgani (200x200)  dhe 2 x  këllëf jastëku (50x70)
 • Lahet ne 40 Grade 
Më shumë
Detajet e Produktit

Moderne dhe me stil rezatues te ngjyrave ujore

Kellëf Blossom i punuar me Pambuk Tencell është dizajni më i kompletuar që ka një balanc në mes  të klasikës dhe modernës  në dhomën tuaj të gjumit.   Fibrat Tencel janë të prodhuara nga  bima eukaliptus që është i njohur për butësi si të mëndafshit dhe fortësin si poliesteri, të ngrohtë si leshi dhe ështe më  absorvuese se pambuku. Ka një kapacitet të shkëlqyer për thithjen e lagështisë, veti termo-regulluese. Fibrat Tencel janë natyrale anit-alergjik  dhe 100% anti-bakteriale.  

Zgjidh në mesin e ngjyrave te ndryshme të luleve të printuar në njërën anë dhe në anën tjetër me ngjyrë solide pa dizajn.

 • Materiali Pambuk Tencel ju jep ndjesi të butë  gjatë prekjes
 • 4 stile të ndryshme në një set të vetëm
 • Dizajn me ngjyra të hapura rrezatuese
 • I disponueshëm në 2 ngjyra kaltër dhe vjollce
 • Mund të pastrohen në 40 grad celsius
 
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk, Tencel
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti