Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 

Mbajtëse Dysheku Compact Flex

-30%

Baza e shtratit me listela Dormeo e punuar nga druri i mështeknës jep mbështetje të përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozicion ergonomike për trupin tuaj.

Koha e mbetur
Mbajtëse Dysheku Compact Flex

Çmimi i regullt: 99,90 €


Çmimi Special: 69,93 €

Dërgesë falas
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Baza e shtratit me listela Dormeo e punuar nga druri i mështeknës jep mbështetje të përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozicion ergonomike për trupin tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shumë përparësi për dyshekun tuaj

Baza e shtratit me listela Dormeo Compact flex është e punuar nga 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit të punuar nga druri i mështeknës apo ahut, të cilat mbahen nga mbajtëset (kapëset) elastike të gomës.

Ofron shumë përparësi për dyshekun tuaj dhe për rahatinë tuaj:

 • Mundëson më shumë rehati, fleksibilitet shtesë dhe pozitë ergonomike e trupit gjatë fjetjes,
 • Mundëson rregullim e fortësisë në mbështetëse,
 • Siguron ajrosje më të mirë të dyshekut dhe avullim të lagështisë,
 • Zgjatë jetën e përdorimit të dyshekut,
 • Mundëson shpërndarje të barabartë të peshës së trupit për pozitë optimale të gjumit

Pra dysheku juaj mund të marrë frymë

Secili njeri prodhon lagështi gjatë gjumit. Për këtë arsye, dysheku duhet të vendoset mbi një bazë shtrati që i mundëson atij ajrosje të mirë. Baza e shtratit me listela Dormeo Compact flex e bënë të mundur një gjë të tillë pasi që siguron një ventilim të mirë dhe avullim të lagështisë.

Informata shtese

E përshtatshme për:

 • për të gjithë dyshekët Dormeo nga sfungjeri memorues dhe lateksi
 • për zgjatjen e kohës së përdorimit të dyshekut tuaj
 • ata që vuajnë nga dhembjet në shpinë pasi që listela ofrojnë një mbështetje më të mirë.
Specifikat Teknike
Dimenionet 70-140 cm x 190-200 cm
Fortësi e ndryshueshme Po
Karakteristika të tjera Paloset.
Material birch wood, dru ahu
Pasha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat