• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh Dormeo Dream

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Do të ndiheni sikur jeni duke fjetur në një re! Dizajni i përjetshëm me ngjyrë të bardhë më një mesazh të printuar “Sweet Dreams” do ju ofrojë një ndjesi mëndafshi, të lehtë dhe shumë të freskët. Me mbyllje të lehtë!

Çmimi prej: 29,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Që çdo natë të jetë me ëndrra të ëmbla 

Si pjesë e koleksionit ekskluziv Dream Collection, Seti i këllëfëve Dormeo Dream është dizajnuar posaçërisht për ata që duan të lexojnë një mesazh të ngrohtë 'Sweet Dreams' çdo herë që do shkojnë për të fjetur!

Dizajni tërheqës me yje në fund plotëson këtë dizajn tërheqës 

Këllëfët janë dizajnuar me një dizajn plotësues më yje në pjesën e poshtmë të këllëfëve dhe në pjesën e përparme të secilit rast jastëk.

Ofron një ndjesi të butë, të lehtë, dhe të freskët 

Nëse ju nuk mund të flini në një re të vërtetë, pse të flini në këtë set? Seti I këllëfëve Dormeo Dream shndërron shtratin tuaj në një oazë të butë gjumi duke ofruar një ndesi të lehtë, gëzofi dhe të freskët  kundër lëkurën tuaj.

Një dizajn i përjetshëm universal  

Këllëfët janë të dizajnuar më ngjyrë të bardhë shumë të bukur universale që përshtatet më cdo shije dhe interior të dhomës suaj të gjumit! 

Pjesë e koleksionit ekslusiv Dream Collection 

Pjesë e koleksionit ekslusiv Dream Collection që përshtaten me toperin, jorganin dhe jastëkun. 

Material cilësor për mirëmbajtje të lehtë 

Këllëfët Dormeo Dream janë të përbëre nga 60% pambuk dhe  40% poliestër për mirëmbajtje të lehtë.  Mbulsa e jastëkeve karaksterizohet më një mbyllje  të lehtë.

 
Informata teknike

Dimensionet:

 • Këllëfi jorganit 140x200 & 1x Këllëfi jastëkut 50x70
 • Këllëfi jorganit 200x200 & 2x Këllëfi jastëkut 50x70

Përbërja materiale:

 • 60% Pambuk 
 • 40% poliestër 

Mirëmbajtja:

Pastrohen në 40 ° C

 

Çmimi prej: 29,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77