• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh Dormeo Twins

  0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

  Shëndrro dhomën tuaj të gjumit në një vend ku ju do të përjetoni relaksin dhe rehatinë. Këllefët Twins të dizajnuara me një stil modern do të bëjnë që dhoma juaj e gjumit të duket frekuese dhe dinamike në të njëjët kohë. Materiali 100% Pambuk Saten do të ju siguroj që dhoma juaj të duket me stil.

  Çmimi prej: 39,80 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë
  Përshkrimi

  2 stile të ndryshme në një set të këllëfëve

   
  Zbukurojeni, rifreskojeni dhomën tuaj me një dizajn me elegancë dhe cilësi më të lartë me këllëfët Dormeo më të ri Twins. Ju mund të përdorni setin në të dy anët që të keni dy pamje të ndryshme në dhomën e gjumit me një set të vetëm.
   
  • Pamja e parë ka ngjyra moderne bezhe e dizajnuar me rrathe te printuar qe bejne qe kellefet Twins te duket ne mode dhe dinamike.
  • Pamja e dytë është njëngjyrëshe gjelbërt, kaltër e hapur, vjollcë, hiri dhe portokalli  që i jep dhomës tuaj të gjumit pamje relaksuese dhe elegante.
   
  Këllëfët Twins janë 100% saten pambuku që do të ju jëp një ndjesi butësie dhe ndriqimi në dhomën tuaj. 
  Mbyllet me patent që do të ju bëj ndrimin e tyre dhe më të lehtë.
   
  • Materiali 100% saten pambuku 
  • Në dispozicjon më katër ngjyra; gjelbërt, kaltër, vjollcë dhe hiri e mbylltë dhe portokalli.
  • Dimenzioni tek: 1 x këllëf  jorgani (140x200)  dhe 1 x  këllëf jastëku (50x70)
  • Dimenzioni qift: 1 x këllëf  jorgani (200x200)  dhe 2 x  këllëf jastëku (50x70)
  • Mund të pastrohet në 40 grad celsius
  • Mbyllet me patent  
   
  Informata teknike

  Përmbatja e Produktit:  100% Pambuk

  Ne dispozicion me 4 ngjyra: 

  • Hiri,
  • Vjollce,
  • Portokall
  • Gjelbërt 

  Lahet ne 40 Garade dhe mbyllet me Patent

  Çmimi prej: 39,80 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë

  Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

  Shkruaj një koment

  Si e vlerësoni ju këtë produkt?

  Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

  Faleminderit për komentin tuaj

  Komenti u pranua dhe po verifikohet.

  Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

  Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

  Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

  Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

  A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

  Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

  Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

  Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

  Për porosi telefononi në: 038 244 644 77