• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh Dormeo Rhapsody

-20%

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Ky set këllëfësh është një kombinim perfekt në mes dizajnit klasik “chic” dhe rehatisë së shtëpisë që i ofron dhomës suaj një pamje elegante që zgjatë. Përbërë nga 100% pambuk saten. Në dispozicion në 3 ngjyra.

Çmimi i rregullt: 39,90 EUR

Çmimi prej: 31,92 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Dizajni “chic” modern ofron një komfort të pazëvendësueshëm 

Nëse preferoni një pamje të hijeshme dhe klasike , provoni këllëfët e bukur Dormeo Rhapsody që ofrojnë një ekuilibër të përsosur mes rehatisë dhe elegancës.

Dizjani kreativ ofron një pamje që zgjat! 

Dizjanet kreative në formë diamanti ofrojnë një pamje elegante që zgjat dhe që përshtatet me çdo interior. Po ashtu ju mund të zgjidhni nga tre ngjyra tërheqëse - blu, vjollcë dhe kafe. 

100% pambuk saten që jep një ndjesi të butë dhe natyrale

Seti i këllëfëve Dormeo Rhapsody është I përbërë nga materiali me kualitet të lartë me 100% pambuk saten që ofron një ndjesi të jashtëzakonshme natyrale mendafshi. 

Këllëfët karakterizohen me mbyllje të lehtë 

Këllëfi i jorganit mbyllet me pulla ndërsa mbyllja e kellefit per jastek është në formë të mbylljes të thjeshte (pa pulla, pa patent) dhe ofron një mbështetje optimale të qafës dhe kokës

 
Informata teknike
 • Pamje chic, elegant, “I pavdekshëm” – klasik
 • Krijon pasuri vizuale 
 • Cilësi e lartë pëlhure saten pambuku që ofron një butësi shtesë
 • Në dispozicion në 3 ngjyra: Blu & vjollcë & kaltër
 • Mbyllja e kellefit per jorgan me pulla
 • Mbyllja e këllëfit për jastëk është nëforme mbyllje të thjeshtë (pa pulla, pa patent)
 • Vendi I prodhimit : Pakistan 

Dimensionet:

Këllëfi jorganit 140x200 & 1x Këllëfi jastëkut 50x70

Këllëfi jorganit 200x200 & 2x Këllëfi jastëkut 50x70

Përbërja materiale:

100% Pambuk saten

 Mirëmbajtja:

Pastrohen në 40 ° C

Çmimi i rregullt: 39,90 EUR

Çmimi prej: 31,92 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77