• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh Dormeo 1001 Netë

I RI

0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

Dizjani i veçantë i këtij seti këllëfësh me 4 pamje në 1 shton një kontakt të bukur magjik në dekorin e dhomës tuaj të gjumit. Përbërë nga 100% pambuk saten për një cilësi luksoze të butë me një fund tërheqës me shkëlqim.

Çmimi prej: 59,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë
Përshkrimi

Ëndërro në magjinë e 1001 Netëve

Sjellni magjinë e 1001 netëve në shtëpinë dhe dhomën tuaj të gjumit me këtë Set Këllëfësh nga koleksioni 1001 netë. Modelet tërheqëse dhe ngjyrat e bukura sjellin një ndjesi 'lindore' që shton një pamje të freskët në dekorin e dhomës tuaj të gjumit.

Jepini stil dhomës së gjumit me 4 mënyra të ndryshme me anë të 1 këllëfi të vetëm.

Në mënyrë që të ju sigurojmë që ju mund të freskoni pamjen e dhomës suaj të gjumit në çdo kohë, ne kemi dizajnuar këtë set madje edhe me 4 stile të ndryshme. Modelet tërheqëse me dizajne vertikale në njërën anë dhe me një ngjyrë solide në anën tjetër të jorganit dhe jastëkut do ju mundësojnë të zgjidhni në mes 4 stileve të ndryshme

Pambuk i pastër sateni për një material luksoz dhe me shkëlqim

Këllëfët Dormeo 1001 Netë janë bërë nga 100% saten pambuku të pastër. Kjo siguron një cilësi luksoze që është jashtëzakonisht i butë në prekje dhe fundi i këtij seti me shkëlqim sjell një pamje elegante dhe fantazie në shtëpinë tuaj.

Mbyllje praktike dhe mirëmbajtje e lehtë

Mbylljet me pulla në këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë shumë praktike dhe lehtë për tu mirëmbajtur, pra lahen lehtë në makinë larëse.

Kombiohen në mënyrë perfekte me koleksionin 1001 Netë

Këllëfet e koleksionit Dormeo 1001 Netë janë pjesë e koleksionit luksoz dhe mahnitës 1001 Netë dhe mund të kombinohen në mënyrë perfekte me produktet e tjera të këtij koleksioni për një pamje komplete të shkëlqyeshme.

Informata teknike

DIMENSIONET:

 • Këllëfi jorganit 140x200 + 1x Këllëfi jastëkut 50x70
 • Këllëfi jorganit 200x200 + 2x Këllëfi jastëkut 50x70

PËRBËRJA MATERIALE:

 • 100% pambuk sateni

MIRËMBAJTJA:

 • Lahen në 40°C

Çmimi prej: 59,90 EUR

Zgjidh madhësinë

Na telefononi në
038 244 644 77

Më shumë

Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

Shkruaj një koment

Si e vlerësoni ju këtë produkt?

Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

 • Pagesa pas pranimit të porosisë
  Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
 • Transport në të gjithë Kosovën
  Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
 • Na telefononi

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

 • Pagesa 100% të sigurta
  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

Abonohu në të rejat tona

Telefono tani

Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

Për porosi telefononi në: 038 244 644 77