• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

Set Çarçafësh Dormeo Lettera

  0 VlerësimeVlerëso këtë produkt dhe fito transport falas në blerjen e ardhshme

  Jepni ngjyrë zemrës dhe dhomës tuaj të gjumit me një mesazh modern modës dhe të përjetshëm - 'Shtëpia është aty ku është Zemra'. Materiali 100% pambuk jep butësi shtesë dhe mbyllja me pulla mundëson që këllëfët të qëndrojnë sigurt. Në dispozicion në dy kombinime me ngjyra.

  Çmimi prej: 34,90 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë
  Përshkrimi

  Ngrohni zemrën tuaj çdo mëngjes dhe para gjumit

  Ne të gjithë e dimë se nuk ka vend si shtëpia dhe kjo është mirë që gjithmonë të kujtohet. Ky set modern, ofron një mesazh të vecantë të shkruar mbi këllëf ' Shtëpia është aty ku është Zemra ' - një shënim I bukur më të cilin ju mund të zgjoheni çdo mëngjes dhe para se të shkoni për të fjetur.

  Argëtohuni me butësinë shtesë të 100% pambuk

  I pasur me 100% pambuk ky set ofron butësi shtesë që lë një ndjesi të butë natyrale në lëkurën tuaj. Ideal vecanërisht për ata që vuajnë nga alergjitë.

  Mbyllja me pulla mundëson që këllëfët të qëndrojnë në vend

  Mbulesa e jorganit karakterizohet me një mbyllje praktike me pulla i cili siguron që jorgani juaj të qëndrojë në vend, madje edhe kur lëvizni gjatë natës. Ndërsa mbylljet e jastëkëve ofrojnë një sipërfaqe të butë për qafë dhe kokë.

  Në dispozicion në dy ngjyra atraktive

  Këllëfët Dormeo Lettera janë në dispozicion në dy ngjyra atraktive – kaltër, me mesazhin e printuar ngjyrë bezhë dhe ngjyrë bezhë me mesazhin të printuar me ngjyrë hiri.

  Informata teknike

  DIMENSIONET:

  • Këllëfi i jorganit 140x200 & 1x këllëfi i jastëkut 50x70
  • Këllëfi i jorganit 200x200 & 2x këllëfi i jastëkut 50x70

  PËRBËRJA MATERIALE:

  • 180TC, 60% pambuk 40% Poliester

  MIRËMBAJTJA:

  • lahen në 40 ° C

  Çmimi prej: 34,90 EUR

  Zgjidh madhësinë

  Na telefononi në
  038 244 644 77

  Më shumë

  Vlerësime të konsumatorëve0 Vlerësime

  Shkruaj një koment

  Si e vlerësoni ju këtë produkt?

  Fushat e shënuara me * janë të obligueshme.

  Faleminderit për komentin tuaj

  Komenti u pranua dhe po verifikohet.

  Të tjerët kanë kërkuar edhe këto produkte

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

  Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

  Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

  Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

  A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

  Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

  Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

  Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi kujdesin ndaj konsumatorit në: 038 244 644 91

  Për porosi telefononi në: 038 244 644 77